„Kolędo leć by ogrzać serca…” - koncert

Na kilka dni przed świętami – 19 grudnia 2018r. Klub Górnika zapełnił się ludźmi dobrego serca, którzy wsparli naszą szczytną akcję - Bożonarodzeniowy Koncert Charytatywny „Kolędo leć, by ogrzać serca…” organizowany na rzecz Fundacji Czas Nadziei. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz absolwentów Gimnazjum nr 1 w Sanoku. Organizatorkami tego przedsięwzięcia były jak co roku p. Joanna Marć , p. Anna Rolnik oraz p. Joanna Warchoł- Żuchowska, przy aktywnym wsparciu p. Tomasza Krawczyka oraz p. Mirosławy Dec.

W spokojny, świąteczny nastrój wprowadzili nas soliści, zespoły wokalne oraz małe zespoły instrumentalne. Artyści wykonywali popularne oraz mniej znane kolędy, pastorałki oraz utwory świąteczne. Uczniom udało się wprowadzić publiczność w radosny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto wolontariusze naszej szkoły sprzedawali domowe wypieki, które dodatkowo osłodziły wieczorne występy.

Występy artystyczne pełniły potrójna rolę - były środkiem do mobilizacji naszej dobrej woli, wyrażonej w zbiórce pieniędzy, formą artystycznego podziękowania oraz osobistego wkładu każdego artysty w ideę Koncertu. Dzięki życzliwości wszystkich darczyńców udało się zebrać 1346,48zł, które zostaną przekazane Fundacji Czas Nadziei.

Obecnym gościom, nauczycielom , młodzieży oraz wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji koncertu i zbiórki – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!