Mała Liga Matematyczna Klas 1-3 (Etap II)

 W listopadzie i grudniu uczniowie klas 1, 2 i 3 wzięli udział w II etapie Małej Ligii Matematycznej. Tym razem pierwszoklasiści i drugoklasiści zmierzyli się z 11 zadaniami, a trzecioklasiści mieli do rozwiązania 13 zadań.

Wyniki II etapu przedstawiają się następująco:

KLASY 1:

1. Kaja Sroka, Marlena Wróblewska, Bartosz Kowalski, Michał Romaniak, Emilia Starościak, Emilia Drwięga, Julita Wyżycka, Maria Ślązak, Emilia Dudek (55/55 pkt),

2. Julia Socha, Jakub Folta, Łukasz Świątek, Lena Michenko, Hanna Smolińska, Michalina Gaworecka, Jan Kozłowski, Aleksander Florko, Julia Kołodziejczyk, Mateusz Markowicz, Maja Fabian (54,5/55 pkt),

3. Jan Wójcik, Filip Kłodowski, Nikodem Subik, Klaudia Sobczak, Martyna Posadzka, Kacper Kłodowski, Wiktor Król, Marcin Adamowicz, Bernard Gawroński, Karolina Konieczny (54/55 pkt),

4. Karolina Szyniec, Fabian Kruszyński, Franciszek Kaleniecki, Karol Osękowski, Alex Birski, Jan Czapor, Dawid Biskup (53,5/55 pkt),

5. Franciszek Packanik (53/55 pkt),

6. Viktoria Sobolak, Alan Milczanowski, Szymon Mazurkiewicz,

7. Maja Górka, Amelia Kmiecińska, Jakub Jelinek (52/55 pkt),

8. Samanta Szmyd, Jagoda Mielecka (51,5/55 pkt),

9. Wiktor Białorudzki (50/55 pkt),

10. Martyna Niemiec (49/55 pkt).

KLASY 2:

1. Adrianna Citak, Magdalena Garbowska, Katarzyna Szalińska, Dawid Giera, Julia Warankiewicz, Mikołaj Sabat, Marek Sabat, Maciej Malchar, Estera Buczkowicz, Filip Wańcowiat, Wiktoria Pańko, Filip Domaradzki, Amelia Borowy, Paweł Ruebenbauer (71/71 pkt),

2. Aleksandra Kurasz, Malwina Pilch, Karol Mleczko, Michał Skubiński (70/71 pkt),

3. Alicja Kukla, Dominika Jakima, Madlen Pietrusa (69/71 pkt),

4. Zofia Sabat (68/71 pkt),

5. Kaja Szwedkowicz, Laura Mazal, Malwina Guzik (67/71 pkt),

6. Anna Reut, Piotr Moskała, Szymon Sowa, Julia Bury, Jerzy Woźniczyszyn (66/71 pkt),

7. Justyna Poznańska (65,5/71 pkt), 8. Oliwia Klimowicz (65/71 pkt), 9. Zofia Zając (54/71 pkt).

KLASY 3

1. Emilia Bieluk, Adam Kołodziejczyk, Olivia Szuma, Ashley Dorocka Jach, Maksymilian Rajchel (64/64 pkt),

2. Aleksander Dygoń, Filip Rajtar, Liliana Gunia (63/64 pkt),

3. Karol Kiczorowski, Piotr Dydek, Aniela Stojowska, Jakub Serwatko (61/64 pkt),

4. Kamila Gładysz (59/64 pkt),

5. Milena Chorążak (58/64 pkt).

Wszystkim uczestnikom II etapu Małej Ligii Matematycznej klas 1-3 serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w III etapie konkursu. Powodzenia!