XI tytuł Mistrzów Województwa naszych unihokeistów!!!

uniholej mW rozegranym w sanockiej PWSZ Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców reprezentanci naszej szkoły powtórzyli ubiegłoroczny sukces, zdobywając tytuł mistrzowski, po raz 11 w historii swoich startów! Biorąc pod uwagę tegoroczne wyniki finału oraz rozgrywek niższych szczebli (zawodów miejskich, powiatowych i półfinałowych), chłopcy odnieśli komplet 16-tu zwycięstw, legitymując się imponującym bilansem bramkowym 89:4. Przed nami start w czerwcowych zawodach ogólnopolskich.

Wyniki naszej drużyny na zawodach finałowych:

1. SP1 Sanok - SP2 Żurawica 7:0

2. SP1 Sanok - SP Padew Narodowa 6:1 Grupa Finałowa

3. SP1 Sanok - SP Gliny Małe 7:0

4. SP1 Sanok - SP6 Sanok 3:1

5. SP1 Sanok - SP1 Żurawica 4:0

Skład drużyny tworzyli (na zdjęciu od lewej stoją): Kacper Niemczyk, Adam Sawicki, Kacper Prokopiak, Jan Śnieżek, Maciej Czopor, Marcel Karnas, Sebastian Burczyk, Michał Podstawski, Jakub Słomiana, Krzysztof Stabryła, leżą od lewej; Karol Tymcio, Jakub Slawik. Ponadto w poprzednich etapach szkołę reprezentowali: Jakub Futryk i Marcel Puszkarski.

unihok