27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

IMG 20190113 114524mW minioną niedzielę, 13 stycznia, odbył się kolejny, 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne podsumowanie akcji odbywało się pod hasłem: „Gramy dla dzieci małych i bez focha”.

Jak co roku, nasi uczniowie, pod opieką nauczycieli, wyruszyli na ulice Sanoka kwestować na rzecz ogólnopolskiej akcji. Wielu uczniów, zarówno z oddziałów szkoły podstawowej, jak i oddziałów gimnazjalnych, zdecydowało się pracować na rzecz orkiestry pod opieką rodziców (młodzież do lat 16 nie może kwestować bez opieki osoby dorosłej).

Mimo mrozu, atmosfera była gorąca, a wszyscy zbierający cali i zdrowi dotarli do sztabu oddać zebrane pieniądze, które zasilą konto fundacji, a w dalszym czasie - zaopatrzą szpitale dziecięce w niezbędny sprzęt specjalistyczny, który pozwoli uratować życie i zdrowie wielu maluchom.