Z wizytą w MDK

 

25 stycznia 20019r. grupa III świetlicy szkolnej wraz ze swoją wychowawczynią- p. Aliną Statkiewicz, udała się do MDK w Sanoku, w celu obejrzenia wystawy pokonkursowej „Dlaczego lubię Święta Bożego Narodzenia?”.

Pomysłowe, piękne i wykonane różnymi technikami- nagrodzone prace wzbudzały podziw wśród naszych pierwszoklasistów i miejmy nadzieję staną się także źródłem inspiracji podczas tworzenia własnych prac plastycznych.

Dzięki uprzejmości pani dyrektor oraz innych pracowników MDK-u, świetliczaki mogły przy okazji skorzystać ze sprzętów, działającej tam świetlicy oraz zwiedzić pracownię plastyczną.

Po dawce wesołej, wspólnej zabawy w domu kultury, przyszedł czas w drodze powrotnej do szkoły, na harce na śniegu. Jak łatwo się domyśleć, dzieciaki taki pomysł przyjęły z wielkim entuzjazmem. Ten zimowy dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci radosnych i uśmiechniętych dzieci.