Świetlicowy bal karnawałowy

7 lutego 2019r. w szkolnej auli odbył się wielki bal karnawałowy dla wszystkich dzieci uczęszczających na zajęcia świetlicowe.

Jak przystało na karnawał, w bogato udekorowanej sali bawiły się dzieci przebrane w najróżniejsze stroje. Wszystkim dopisywały humory i chęć oddania się karnawałowym szaleństwom. Tym razem taneczne trendy wyznaczały dziewczyny z kółka teatralnego „Gamo” działającego przy Zespole Szkół nr 1 w Sanoku, a prowadzonego przez panią Agnieszkę Kutiak.

Zaproszone osiem dziewczyn, wcielających się w różne bajkowe postaci, z ogromnym zaangażowaniem „ sterowało” tłumem karnawałowych przebierańców. Dzięki nim nasi uczniowie mogli bawić się naśladując układy taneczne do wszystkich aktualnych przebojów oraz brać udział w licznych konkursach. Muzyczne hity wypełniły cała aulę dzięki trzem DJ-om, uczniom z klasy VII a.

W przerwie dzieci w swoich salach zostały poczęstowane pączkami i sokami owocowymi, których nie mogło zabraknąć na karnawałowej zabawie.

O słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników balu zadbała p. kierownik świetlicy – Małgorzata Wydmuch, o wystrój sali: p. Elżbieta Ziemiańska, p. Anna Dobek, p. Monika Kowalczyk, p. Paweł Szałajko, p. Alicja Baszak i p. Alina Statkiewicz, natomiast organizacją zabawy od strony muzycznej zajął się p. Piotr Gładysiewicz.

Dzieci bawiły się pod opieką swoich wychowawców świetlicy, którzy zadbali o bezpieczeństwo, gaszące pragnienie napoje i dobrą zabawę.

Całość koordynowała p. Alina Statkiewicz.