Wszystkie Kolory Świata

Już po raz siódmy nasza szkoła uczestniczy w akcji Unicef. Piąta edycja Wszystkich Kolorów Świata, wzbudziła zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły. Uszyto 12 pięknych i oryginalnych laleczek, które pochodziły z takich krajów jak: Peru, Nepalu, Polski, Madagaskaru, Hawajów i Ukrainy.

Wszystkie zostały pięknie zaprezentowane przez zespoły klasowe na uroczystej prezentacji w dniu wczorajszym tj. 07.02.2019. Społeczność szkolna wykazała się dużą wrażliwością i otwartym sercem na potrzeby dzieci z krajów afrykańskich.

Za zebrane środki Unicef zakupi szczepionki ratujące życie.

Kwotę jaką udało się zebrać to 1742,45 zł za którą zostanie zakupionych 174 szczepionki dla dzieci.

W imieniu potrzebujących dzieci z Afryki, serdecznie dziękujemy wszystkich za zaangażowanie w zbiórkę i przeprowadzanie kwesty.

Organizatorzy: Monika Kopczyk, Monika Śliwka-Warankiewicz, Dorota Rudy, Karolina Banaś-Pastyrzak, Beata Obój

Jedna z prezentacji - pobierz