KLASA 4C WITA WIOSNĘ.

W dniu 22 marca klasa 4c wraz z opiekunami panią Doroty Rudy i panem Marcinem Pełech postanowiła przywitać wiosnę.

Zamiast tradycyjnego topienia marzanny, udaliśmy się do Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku gdzie spędziliśmy 2 godziny cudownej zabawie w wodzie.

Po tak wyczerpującej atrakcji byliśmy tak bardzo głodni, że odwiedziliśmy miejscowy bar H2O, w którym to mieliśmy okazję uczestniczyć w profesjonalnych warsztatach robienia włoskiej pizzy. Każdy z nas po otrzymaniu czapki szefa kuchni oraz składników do zrobienia własnego przysmaku z zaangażowaniem zabrała się do zrobienia ulubionego przysmaku. Po upieczeniu pizzy z przyjemnością zjedliśmy nasze przysmaki, a w zamian otrzymaliśmy certyfikat mistrza kuchni w robieniu pizzy.

Ten dzień zapamiętamy na długo, gdyż było bardzo SUPER I SMACZNIE.

Bardzo dziękujemy państwu Sąsiadek właścicielom baru H2o za fantastyczne przyjęcie oraz profesjonalne warsztaty kulinarne.