Relacja z zawodów

Dnia 3 kwietnia br. na trasie biegowej im. Stanisława Nahajowskiego w Ustianowej Górnej młodzi biegacze rywalizowali w Rejonowych Indywidualno-Drużynowych Biegach Przełajowych. Linię mety przekroczyło 327 zawodników i zawodniczek z powiatów: brzozowski, sanocki, leski i bieszczczadzki.

Zawodniczki i zawodnicy SP1 reprezentowali szkołę w sześciu kategoriach. Do kolejnego etapu zawodów przechodziły drużyny, które w swojej kategorii zajęły 1 i 2 miejsce. Awans do Finału Wojewódzkiego wywalczyły 4 nasze reprezentacje.

Oto wyniki:

Dziewczęta ur. w 2008 r. i młodsze – dystans 600m

Indywidualnie:

I miejsce Julia Krzanowska SP1 Sanok.

Drużynowo: I m-ce Szkoła Podstawowa nr 1 Sanok w składzie: Julia Krzanowska, Julita Krawiec, Zuzanna Krok, Małgorzata Sieniawska, Malwina Czwerenko, Kaja Subik, Zofia Jaruga.

Opiekun drużyny: Katarzyna Chowaniec

Chłopcy ur. w 2008 r. i młodsi – dystans 600m

Drużynowo: I m-ce Szkoła Podstawowa nr 1 Sanok w składzie: Janusz Ksawery, Oskar Karczyński, Jakub Mielecki, Paweł Romaniak, Michał Wiejowski, Bartosz Zioło.

Opiekun drużyny: Wiesław Broński - Uczeń

Dziewczęta ur. w 2006 - 2007 r. - dystans 800m

Drużynowo: III m-ce Szkoła Podstawowa nr 1 Sanok w składzie: Antonina Smolińska, Kornelia Mackiewicz, Anna Szczerba, Daria Przybyła, Alicja Lemko, Oliwia Brenkus.

Opiekun drużyny: Anna Kusior

Chłopcy ur. w 2006 - 2007 r. - dystans 800m

Indywidualnie: II miejsce Maksymilian Sobota – SP1 Sanok

Drużynowo: I m-ce Szkoła Podstawowa nr 1 Sanok w składzie: Maksymilian Sobota, Jakub Nowak, Szymon Nowak, Mateusz Mateja, Krzysztof Kiczorowski, Kondrat Król.

Opiekun drużyny: Wiesław Broński - Uczeń