Wyniki IV etapu Małej Ligii Matematycznej klas 1-3

            W kwietniu zakończył się IV etap Małej Ligii Matematycznej klas 1-3. Uczniowie po raz kolejny zmagali się z wieloma ciekawymi zadaniami i łamigłówkami. Wyniki przedostatniego etapu konkursu przedstawiają się następująco:   

Mała Liga Matematyczna Klas Pierwszych

  1. Maja Fabian, Martyna Posadzka, Maria Ślązak, Kacper Suchecki (83/83 pkt),

2. Alex Birski, Emilia Starościak, Aleksander Florko, Kacper Kłodowski, Emilia Drwięga, Julia Kołodziejczyk, Lena Wąsowicz (82,5/83 pkt),

3. Karolina Konieczny, Nikodem Subik, Fabian Kruszyński, Jan Kozłowski, Julia Socha, Michał Romaniak (82/83 pkt),

4. Bernard Gawroński, Wiktor Król (81,5/83 pkt),

5. Michalina Gaworecka, Jan Wójcik, Klaudia Sobczak, Emilia Dudek (81/83 pkt),

6. Marlena Wróblewska (80/83 pkt),

7. Dawid Biskup, Hanna Smolińska, Lena Michenko, Jakub Folta (79,5/83 pkt),

8. Szymon Mazurkiewicz (79/83 pkt),

9. Karol Osękowski (76,5/83 pkt),

10. Bartosz Kowalski (76/83 pkt),

11. Victoria Sobolak, Mateusz Markowicz, Kaja Sroka (75,5/83 pkt),

12. Samanta Szmyd, Alan Milczanowski, Jakub Jelinek (74,5/83 pkt),

13. Maja Górka, Julita Wyżycka, Jan Czapor (74/83 pkt),

14. Martyna Niemiec (73,5/83 pkt),

15. Filip Kłodowski (72/83 pkt),

16. Jagoda Mielecka (71,5/83 pkt). 

Mała Liga Matematyczna Klas Drugich

1. Adrianna Citak, Paweł Ruebenbauer (33/33 pkt),

2. Amelia Borowy (32/33 pkt),

3. Julia Warankiewicz (31,5/33 pkt),

4. Katarzyna Szalińska, Alicja Kukla (31/33 pkt),

5. Laura Mazal, Malwina Guzik (30,5/33 pkt),

6. Malwina Pilch, Dawid Giera, Filip Wańcowiat (30/33 pkt),

7. Piotr Moskała, Kaja Szwedkowicz, Karol Mleczko (29,5/33 pkt),

8. Mikołaj Sabat, Oliwia Klimowicz, Madlen Pietrusa, Michał Skubiński, Magdalena Garbowska (29/33 pkt),

9. Marek Sabat, Aleksandra Kurasz (28,5/33 pkt),

10. Zofia Sabat, Dominika Jakima (28/33 pkt),

11. Filip Domaradzki (27,5/33 pkt),

12. Julia Bury, Nicola Bondyra (26,5/33 pkt),

13. Maciej Malcher (25,5/33 pkt). 

Mała Liga Matematyczna Klas Trzecich

1. Aleksander Dygoń, Jakub Serwatko, Emilia Bieluk, Piotr Dydek, Adam Kołodziejczyk, Maksymilian Rajchel (70/70 pkt),

2. Oliwia Szuma (69/70 pkt),

3. Aniela Stojowska (69/70 pkt),

4. Filip Rajtar (76/70 pkt),

5. Kamila Gładysz, Ashley Dorocka Jach (63/70 pkt). 

Zachęcamy wszystkich uczestników do udziału w ostatnim etapie Małej Ligii Matematycznej, który odbędzie się w maju. Powodzenia!