Finał wojewódzki w pływaniu w Igrzyskach Dzieci

plywanie dz m14 maja 2019r. w Krośnie odbył się finał wojewódzki Igrzysk Dzieci w pływaniu. Do finału awansowały dwie sztafety reprezentujące naszą szkołę. Sztafeta dziewcząt i chłopców, 6 x 25 metrów stylem dowolnym.

W finale jak co roku rywalizowało 12 najlepszych sztafet w województwie zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Dziewczyny płynąc na miarę swoich możliwości uplasowały się na 9 miejscu nieco polepszając wynik z półfinału sanockiego.

Chłopcy zaś wyrażnie poprawili wynik z półfinału co pozwoliło im zająć ostatecznie 6 miejsce.

Gratulujemy znakomitej postawy pływaczkom i pływakom i życzymy dalszych sukcesów.

Skład drużyny dziewcząt: Julia Żuchowska, Anna Szczerba, Martyna Karłowicz, Hanna Szala, Gabriela Stokłosa, Maria Kalbarczyk i Karina Pytlowany.

Skład drużyny chłopców: Oliwier Więckowski, Mikołaj Kleban, Jacek Sieniawski, Jakub Skubiński, Norbert Starejki,Maciej Jaruga i Franciszek Kielar.

Opiekunami obydwu drużyn byli Roman Lechoszest i Dariusz Fineczko.