Konkurs - "Omnibus Matematyczny"

10 maja 2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Ustrzykach Dolnych odbył się Finał XII Edycji Konkursu "Omnibus Matematyczny 2019".

Do tegorocznego "Omnibusa Matematycznego" przystąpiło blisko 1200 przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, a do finału zostało zakwalifikowanych ponad 595 przedszkolaków i uczniów reprezentujących ponad 30 placówek oświatowych.

Konkurs zgodnie z Zarządzeniem Podkarpackiego Kuratora Oświaty znalazł się w wykazie zawodów wiedzy, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2018 /2019.

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród osób, które uzyskały najwyższe wyniki w poszczególnych kategoriach:

Wiśniewska Ada z klasy II - V miejsce

Michałek Dawid z klasy V d - IV miejsce

Gawłowski Tymon i Skrzeszewski Błażej z klasy VI b ex aequo - III miejsce

Husak Mateusz z klasy VI b - V miejsce

Nawój Emil z klasy VII a - III miejsce

Mandzelowska Julia z klasy VII a - wyróżnienie

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Ustrzykach Dolnych 30 maja o godz. 12.00.