Złoto lekkoatletów

W II dniu Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w 4-boju lekkoatletycznym rywalizowali chłopcy. Niestety, pogoda po raz kolejny nie rozpieszczała zawodników. Ciągle padający deszcz i chłód nie ułatwiały młodym lekkoatletom uzyskiwania dobrych wyników. No, ale warunki były jednakowe dla wszystkich i między kroplami zawody udało się jednak przeprowadzić.

Najlepszy wynik po eliminacjach powiatowych mieli zawodnicy z SP Nr 1 Sanok.

W finale udowodnili, że to nie był przypadek i również uzyskali wynik, który dał im tytuł mistrzów województwa.

Wraz w dziewczętami z Pruchnika będą Oni reprezentowali Podkarpacie podczas finału ogólnopolskiego w Ostródzie w dn. 10-12 czerwca.

Złoty medal zdobyli: Maksymilian Sobota – II wynik indywidualny, Szymon Nowak, Konrad Król, Karol Hrywniak, Bartłomiej Uruski Adam Sawicki.