Konkursy języka angielskiego

Besko1W Konkursie Międzyszkolnym języka angielskiego, który odbył się w Besku uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca: w kategorii klas 5-6, drugie miejsce zajął uczeń klasy 4d Gabriel Firlit. Natomiast w kategorii klas 7-8 drugie miejsce zajęła uczennica klasy 7a Dominika Grzyb. Uczniów przygotowywali: p. A.Rzemińska oraz p.M. Bednarczyk.


sp2 1W miejskim konkursie j. angielskiego, który odbył się w SP 2 w Sanoku 29.05. drużyna z klas czwartych zajęła III miejsce. W skład drużyny weszli uczniowie: kl.4c - Kuba Sąsiadek, kl.4 d - Gabriel Firlit, kl.4e - Franciszek Kielar, kl.4f - Alex Stroka.


kl,I III 1Dnia 31.05 w SP 4 odbył się Powiatowy konkurs z j. angielskiego dla klas trzecich. W konkursie w klasyfikacji indywidualnej III miejsce zajęła uczennica klasy 3a Nikola Gaworecki, II miejsce zajęła Olivia Szuma. W klasyfikacji drużynowej uczniowie zajęli II miejsce. W skład drużyny weszli uczniowie: Jakub Serwatko kl.3b, Kamila Gładysz kl.3a, Nikola Gaworecki kl.3a