Mistrz Ortografii

27 maja w SP nr 4 w Sanoku odbyła się XVII edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego „O PIÓRO BURMISTRZA MIASTA SANOKA” skierowanego do uczniów klas trzecich szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu sanockiego.

Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa grupa: Kamila Gładysz (3a), Olivia Szuma (3a), Adam Fedak (3b), Jakub Serwatko (3b).

W tym roku trzecioklasiści zmierzyli się z dyktandem pt. „Wakacje tuż, tuż”. Uroczyste podsumowanie, podczas którego ogłoszono wyniki ortograficznych zmagań odbyło się 7 czerwca.

Miło nam poinformować, że dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu:

Olivia Szuma z kl. 3a - I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii 2019, Jakub Serwatko z kl. 3b – III miejsce.

Laureaci oraz wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Wręczenia nagród dokonał Zastępca Burmistrza- pan Grzegorz Kornecki. Gratulujemy!