Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju

W dniach 08-09 czerwca w Elblągu odbyły się Ogólnopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły odniosła ogromny sukces zdobywając tytuł najlepszej szkolnej drużyny w kraju! Przyjemnie się patrzy na grę drużyny, której zawodnicy grają z ogromnym zaangażowaniem, odpowiedzialnie, prezentując bardzo dojrzałą postawę na boisku. Jestem z nich bardzo dumny i przyznam szczerze, że mimo iż mierzyliśmy wysoko, to wyniki, ich rozmiary nieco mnie zaskoczyły.

Odnieśliśmy komplet, ośmiu zwycięstw w turnieju, pokonując kolejno: 9:0 SP Niemica, 6:0 SP Orzysz, 8:0 SP Gardeja, 12:0 SP Skoroszyce, 2:1 SP Krynica Zdrój, 8:0 SP2 Białystok, w półfinale 8:1 SP Gułtowy i w finale SP35 Gdańsk 7:0. Bilans bramkowy turnieju 60:2 to swoisty rekord, potwierdzający, że nasza szkolna reprezentacja zasługuje na podziw i należą się jej ogromne brawa.

Skład drużyny: Kacper Niemczyk, Kacper Prokopiak, Hubert Szarzyński, Sebastian Burczyk, Jan Śnieżek, Maciej Czopor, Marcel Puszkarski, Krzysztof Stabryła, Jakub Słomiana, Marcel Karnas, Adam Sawicki, Jakub Slawik (bramkarz), Karol Tymcio (bramkarz). Opiekunami zespołu byli Dariusz Fineczko i Tomasz Wolanin.

Jest to trzeci tytuł naszej szkoły w turnieju ogólnopolskim w Elblągu (2011,2014,2019).

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Hubert Szarzyński.