WAKACYJNE DYŻURY BIBLIOTEKI

wakacje1„Wakacje - raj dla Czytelnika, nasza biblioteka drzwi przed nim nie zamyka”

Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów „Smakosz Literacki”, w ramach środowiskowej działalności, zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do odwiedzania szkolnej biblioteki – będzie można spokojnie, bez pośpiechu pobuszować w księgozbiorze, poszukać coś dla siebie, spotkać się na pogaduszki…

Zapraszamy w każdą wakacyjną środę w godzinach 11.00 – 13.30

Plakat - pobierz

Ogłaszamy jednocześnie konkurs „Wakacyjny Pożeracz Książek” –  najbardziej aktywni Czytelnicy otrzymają dyplomy, a komuś w formie nagrody lub w drodze losowania przypadnie taki oto TORCIK To jednakże są tylko drobiazgi, bo największą nagrodą jest sama pasja czytania, trzeba sobie tylko dać szansę, by się nią zarazić:)