Uroczyste zakończenie roku sportowego

17 czerwca 2019 r. w dużej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku odbyło się Uroczyste Zakończenie Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019. Obecna była pani dyrektor Lidia Mackiewicz Adamska, nauczyciele oraz uczniowie z klas 1-3, 4-8 oraz z 3 klas gimnazjalnych.

W części artystycznej i sportowej wystąpiły Amanda Gembalik, Konstancja Iwańczyk i Martyna Posadzka. Dziewczyny te odnosiły ostatnio sukcesy na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Polski w Fitnes -Kid i Fitnes Aerobic. Potem prowadzący Roman Lechoszest przedstawił największe sukcesy sportowe w mijającym roku szkolnym.

Następnie ogłoszono dziesiątkę najlepszych uczniów - sportowców w dwóch kategoriach wiekowych osobno dla dziewcząt i chłopców. w każdej kategorii. Obok gratulacji uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe, które zostały ufundowane przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku , Radę Rodziców i firmę Wojciech Pawlik Połonina Lesko.

Następnie wręczono dyplomy „Za osiągnięcia sportowe” innym uczniom, którzy nie byli w żadnej z „dziesiątek” ale osiągali sukcesy w zawodach sportowych.

Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, którzy brali udział w jakichkolwiek zawodach sportowych oraz wszystkim nauczycielom w naszej szkole.

Oto „dziesiątki" uczniów- sportowców w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży szkolnej w roku szkolnym 2018/2019 - pobierz