Święto chłopców w 2c

Z okazji Dnia Chłopaka dziewczynki z klasy IIc wraz z wychowawczynią przygotowały dla chłopców  niespodziankę – zorganizowały ciekawe zabawy i   konkursy. Chłopcy mieli do wykonania zabawne zadania m.in. zjedzenie jabłka zawieszonego na sznurki, przeniesienie piłeczki pingpongowej przy pomocy rurki, zjedzenia  z talerzyka ziaren słonecznika bez pomocy rąk ,  wypicia kubka wody przez rurkę,  nakarmienie kolegi z zawiązanymi oczami  czekoladowymi  pałeczkami  kukurydzianymi. Wszyscy świetnie się spisali. 

Następnie dziewczynki  przeprowadziły głosowanie, które miało wyłonić  zwycięzców                               w następujących kategoriach:  mister klasy IIc,  mistrz wzorowego zachowania, najlepszy kolega  i  mister  uśmiechu. Zwycięzcy  zostali udekorowani przez koleżanki pamiątkowymi szarfami.

Na koniec dziewczynki złożyły  chłopcom życzenia, odśpiewały sto lat i poczęstowały ich czekoladkami.