„The Best of the Best”

W dniu 27.09.19r. w naszej szkole po raz drugi odbył się turniej wiedzy „The Best of the Best”. Konkurs organizowany jest w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych  i ma na celu wyłonienie najlepszej klasy wśród  ósmoklasistów naszej szkoły. Konkurs jak co roku organizowany jest przez panie Annę Rolnik, Joannę Marć oraz Karolinę Serafin.

Pytania dotyczyły wiedzy z zakresu języków angielskiego oraz niemieckiego. Trzy osobowe drużyny mogły wykazać się między innymi w literowaniu wyrazów w języku angielskim, znajomością kultury i  geografii  krajó anglo- i niemiecko języcznych oraz w gramatyce. Dodatkowo, czekając na wyniki uczniowie mogli odetchnąć przy występach swoich młodszych kolegów ze szkolnego koła teatralnego w języku angielskim "The Comers"

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce klasa 8A

II miejsce klasa 8B

III miejsce klasa 8C

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!!