Pasowanie na ucznia

8 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na uczniów” dzieci z klas 1. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w programie artystycznym przygotowanym przez następujących nauczycieli:

Klasa 1A – p. Halina Olender i p. Kinga Mrugała,

Klasa 1B – p. Katarzyna Witkiewicz i p. Monika Rogowska – Gocek,

Klasa 1C – p. Alicja Baszak i p. Magdalena Lewek,

Klasa 1D – p. Agata Soda i p. Beata Joniak.

Dyrektor Szkoły – pani Maria Korżyk dokonała ceremonii pasowania dotykając ramienia każdego ucznia symbolicznym dużym ołówkiem.

Opiekę nad pocztem sztandarowym (w składzie: Aleksander Rajchel kl. 8A, Weronika Panek i Milena Fineczko kl. 8B) sprawował p. Paweł Stefański.

Oprawę muzyczną zapewnił p. Tomasz Krawczyk oraz uczniowie: Hubert Ochał                     i Piotr Kosakiewicz z klasy 8A, natomiast dokumentacją fotograficzną zajmował się              p. Paweł Szałajko.

Całość prowadzili uczniowie z klasy 7B Lidia Pawlecka i Kacper Chrzan.

Uczniowie klas starszych pod opieką p. Joanny Żuchowskiej – Warchoł, przygotowali dla dzieci prezenciki w postaci zakładek do książek.

Uczniowie otrzymali także okolicznościowe dyplomy od swoich wychowawców.

Po oficjalnej części na uczniów w  stołówce szkolnej czekał poczęstunek przygotowany przez rodziców.