„Dzień Promocji Zdrowia”

W dniu 28 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się „Dzień Promocji Zdrowia”. W jego trakcie uczniowie z klas pierwszych wysłuchały bajki edukacyjnej o witaminach, kolorowali piramidy żywieniowe.

Pozostali uczniowie dowiedzieli się, jak ważny jest aktywny wypoczynek w życiu człowieka. Zostali poinformowani o korzystnym wpływie wysiłku fizycznego nie tylko na zdrowie i kondycję człowieka, lecz również na pozytywny nastrój.

 
 „Dzień Promocji Zdrowia” przygotowały Panie: Ewa Żywot, Beata Dańczyszyn, Izabela Łakus. Koordynatorki przedsięwzięcia dziękują Panom: Jerzemu Szwarcowi, Markowi Drwiędze i Pani Higienistce Szkolnej za ich wystąpienia związane z promocją zdrowego stylu życia, Pani: Katarzynie Chowaniec za przygotowanie i poprowadzenie ćwiczeń i treningu interwałowego podczas „Dnia Promocji Zdrowia”. Organizatorki dziękują za wsparcie finansowe Stowarzyszeniu Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr1 w Sanoku.