Festiwal Języka angielskiego i muzycznych atrakcji metodami projektu edukacyjnego.

W piątek 29 listopada odbył się Festiwal Języka angielskiego i muzycznych atrakcji metodami projektu edukacyjnego. Celem wydarzenia było rekomendowanie współpracy szkolnych aktywności muzycznych w celu promowania lokalnej    eTV LEARN2 MOVE 4FUN, w której dzieci i młodzież prezentują muzyczną zabawę na podstawie  muzycznych przebojów z przeszłości, do teraźniejszości.

Gościliśmy  w Szkole Podstawowej nr  25 w Rzeszowie, gdzie nasi uczniowie nie tylko zaprezentowali aktywności pracami projektu edukacyjnego wraz z muzycznymi występami, ale także promowali nasza szkołę w środowisku lokalnym.  Nasi uczniowie zdecydowali się  zaprezentować dwa utwory  z przeszłości  „,Simply the best” – Tiny Turner;  „Can you feel it?” – The Jacksons 5 oraz jeden utwór z obecnych czasów „Can’t stop the the feeling” – Justina Timberlake. 

Następnie nasi uczniowie oglądali występy innych szkół, a na zakończenie wszyscy brali udział we wspólnych tanecznych aktywnościach do utworów  „Cotton eye Joe” i oczywiście „Belgijki”

Wszyscy uczestnicy wydarzenia  biorąc udział w lekcjach aktywności muzyczno – językowych znakomicie się bawili, a przy tym oczywiście uczyli w kreatywny sposób.

Nasi uczniowie otrzymali drobne upominki za niezwykle barwny i energiczny występ, ale przede wszystkim zostali nagrodzeni brawami  na stojąco i zaproszeni do wzięcia udziału w występach karnawałowych The TOP CARNIVAL MUSIC HITS  w przyszłym roku w lutym do MDK w Rzeszowie.

W festiwalu udział wzięli uczniowie klas 5a, 6c i 7b rozszerzony język angielski.

Serdeczne gratulacje i zapraszamy do oglądania naszego występu…

https://youtu.be/DsFe-yPV8YA