Wycieczka integracyjna kółka teatralnego

 7 grudnia 2019r. grupa uczniów szkolnego kołka teatralnego Aktoressudała się na spotkanie integracyjne do Centrum Sportów Ekstremalnych w Sanoku. Obiektu administrowanego przez Hufiec Ziemi Sanockie – organizację non-profit.

Tego dnia, dzięki uprzejmości pana Ryszarda Stojowskiego „młodzi aktorzy” mogli spróbować swoich sił na sztucznej ściance wspinaczkowej. Oczywiście na początek wszyscy zostali zapoznani z zasadami bezpieczeństwa, a następnie uczestniczyli w profesjonalnej rozgrzewce wspinaczkowej. Tak przygotowani mogli nareszcie zacząć wspinać się pod czujnym okiem i z asekuracją wykwalifikowanych operatorów ścianki wspinaczkowej. Dotrzeć na sam szczyt nie było łatwo, choć po kilku próbach udało się to prawie wszystkim uczestnikom. Wysiłek fizyczny angażujący wszystkie partie mięśniowe  urozmaicały zabawy doskonalące umiejętności wspinaczkowe zorganizowane przez obsługę ścianki:  sympatycznych  członków Harcerskiego Klubu Górskiego- p. Ryszarda oraz Katarzynę , Marka i Huberta.

Po spalaniu kalorii przyszedł czas na ich uzupełnienie, więc wszyscy szczęśliwi udali się do pobliskiej restauracji Soprano, gdzie w miłym towarzystwie spożyli  zasłużony posiłek.

Sobotnia wycieczka miała na celu integrację grupy, gdyż nic tak nie scala zespołu jak  wspólne spędzanie wolnego czasu zwłaszcza, gdy przy okazji można promować sport i rekreację!!!

Wycieczkę zorganizowała prowadząca zajęcia teatralne p. Alina Statkiewicz.

Serdecznie dziękujemy P. Ryszardowi Stojowskiemu oraz Katarzynie, Markowi i Hubertowi za bezinteresowne poświęcenie czasu członkom szkolnej grupy Aktoress !!!

Alina Statkiewicz