MAŁA LIGA MATEMATYCZNA KLAS 1-3 – Etap II

                W listopadzie i grudniu uczniowie klas 1-3 wzięli udział w II etapie Małej Ligii Matematycznej, w której można było uzyskać w klasach pierwszych 42 punkty, w klasach drugich 55 punktów, natomiast w klasach trzecich 53 punkty. Warto wspomnieć, że w tym etapie prace konkursowe złożyło 56 uczniów klas pierwszych, 51 uczniów klas drugich i 35 uczniów klas trzecich. Wyniki przedstawiają się następująco. 

MAŁA LIGA MATEMATYCZNA KLAS 1 (maksymalnie 42 pkt):

1.  Olgierd Sośnicki, Nikola Kostur, Igor Pająk, Aleksandra Kogut, Lena Łuczka (42 pkt)

2. Julia Skrabalak, Maksymilian Brewczak, Róża Podsobińska, Zofia Lorens, Adrian Zgoda, Piotr Łazarz Wiktor Żaczek, Norbert Niżnik, Kacper Lenkiewicz, Zofia Ciećka, Nikola Sochacka, Aleksandra Pałys, Maja Biskup (41,5 pkt)

3. Magdalena Ziółkowska, Adam Pojnar, Milena Janusz, Oliwia Bąk, Celina Czwerenko, Zuzanna Kopeć, Alicja Zdobylak, Kacper Kilar, Maja Herbut, Olaf Rycyk (41 pkt)

4. Miłosz Zarzyka, Piotr Burnat, Julia Tymkiewicz, Natalia Panek, Jan Kondyjowski, Lena Rzyman, Wiktoria Zoszak, Filip Florczak, Nathan Żmigrodzki (40,5 pkt)

5. Marta Olejarczyk, Hubert Szuma, Fabian Długosz, Oktawia Hoksa, Adam Firmanty, Nikola Ryba (40 pkt)

6. Eliza Rajtar, Lena Kuźma, Artur Śmigiel (39,5 pkt)

7. Natalia Kuropatwa, Krzysztof Szwarc, Wiktoria Mikołajek, Milena Huczko (39 pkt)

8. Miłosz Fal, Aleksandra Michalska, Aleks Szałajdewicz, Stanisław Gąska (38,5 pkt)

9. Kornelia Solon, Szymon Stach (38 pkt).

MAŁA LIGA MATEMATYCZNA KLAS 2 (maksymalnie 55 pkt):

1. Julia Lubieniecka, Emilia Starościak, Amelia Kmiecińska, Maria Ślązak, Julia Śmiszkiewicz, Lena Dobrecka, Michalina Gaworecka, Jan Wójcik, Maja Rakoczy, Kacper Suchecki, Franciszek Kaleniecki (55 pkt)

2. Alex Birski, Julita Wyżycka, Jan Kozłowski, Karolina Konieczny, Julia Kołodziejczyk, Kuba Pilawski, Lena Stęchły, Maja Fabian, Jakub Folta, Martyna Posadzka (54,5 pkt)

3. Aleksander Florko, Klaudia Sobczak (54 pkt)

4. Wiktor Król, Michał Romaniak, Sebastian Guzek, Hanna Smolińska (53,5 pkt)

5. Olgierd Michniowski, Magdalena Rec, Nikodem Subik (53 pkt)

6. Marlena Wróblewska, Szymon Mazurkiewicz (52,5 pkt)

7. Radosław Kędra, Bernard Gawroński, Samanta Szmyd, Adrian Skiba (52 pkt)

8.  Marcin Adamowicz, Filip Nazarkiewicz (51 pkt)

9. Jagoda Mielecka, Kaja Sroka (50,5 pkt)

10. Maja Górka (50 pkt)

11. Kacper Durda (49,5 pkt)

12. Emilia Drwięga, Maksymilian Florko (49 pkt)

13. Jakub Jelinek (48,5 pkt)

14. Martyna Niemiec (48 pkt)

15. Oskar Bator, Julia Socha (47 pkt)

16. Stanisław Robel (46 pkt)

17. Fabian Kruszyński, Mateusz Markowicz (44,5 pkt).

MAŁA LIGA MATEMATYCZNA KLAS 3 (maksymalnie 53 pkt):

1. Dawid Giera, Amelia Borowy, Alicja Kukla, Paweł Ruebenbauer, Ada Citak, Paweł Koczera (53 pkt)

2. Maja Gaworecka, Julia Warankiewicz, Madlen Pietrusa (52,5 pkt)

3. Piotr Podolak, Bartłomiej Małkowski, Kaja Szwedkowicz (52 pkt)

4. Julia Bury (51,5 pkt)

5. Natasza Rabiasz, Magdalena Garbowska (51 pkt)

6. Katarzyna Szalińska, Marcel Milczanowski, Jerzy Woźniczyszyn, Malwina Guzik (50,5 pkt)

7. Malwina Pilch, Dominik Mateja, Tomasz Synowiec, Laura Mazal (50 pkt)

8. Piotr Gembalik (49,5 pkt)

9. Alicja Lipska, Maciej Melchar, Karol Mleczko (49 pkt)

10.  Anna Reut (48,5 pkt)

11. Oliwia Klimowicz (48 pkt)

12. Justyna Poznańska, Nikola Król (46 pkt)

13. Mikołaj Sabat (44,5 pkt)

14. Dominika Jakima (44 pkt)

15. Piotr Moskała (43,5 pkt)

16. Ada Wiśniewska (42 pkt).

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zarówno zdobytych punktów, jak i wytrwałości oraz zapraszamy do III etapu Małej Ligii Matematycznej, który odbędzie się po feriach zimowych.