II m. Uli Kurzei w konkursie czytelniczym ‘Na sanockim zamku’

28 stycznia w  Muzeum Historycznym odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu czytelniczego „Na sanockim zamku” organizowanego przez CDN przy współpracy z muzeum. W zmaganiach wzięli udział uczniowie klas 4-6 ze szkół podstawowych z terenu powiatów: bieszczadzkiego, leskiego i sanockiego.

Konkurs polegał na napisaniu opowiadania, którego tematyka będzie związana z historią sanockiej twierdzy do 20 grudnia 2019 r. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród zaszczytnego grona laureatów znalazła się uczennica klasy 5a - Urszula Kurzeja, która zajęła II miejsce.  Uroczystość nie bez powodu odbyła się w murach zamku. Jego historię podczas ciekawego wykładu przedstawił dyrektor MH pan Wiesław Banach.

Serdecznie gratulujemy Uli!