Warsztaty językowe.

Wyjazd na warsztaty językowe do Rzeszowa to coroczna okazja do posłuchania języka angielskiego w wykonaniu native speakera oraz do spędzenia czasu z koleżankami i kolegami z innych klas. W tym roku zajęcia prowadził Leslie Mazur-Park z południowo – zachodniej Anglii. Podczas dwugodzinnych warsztatów dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy. Mówiliśmy, między innymi, o różnicach w brytyjskim i amerykańskim angielskim, o tea time i brytyjskim jedzeniu, o tym, dlaczego jest tak dużo akcentów w języku angielskim czy dlaczego język pisany różni się od mówionego.

Wybraliśmy się też na „wycieczkę” do Nowego Jorku, a wszystko to było urozmaicone występami muzycznymi prowadzącego. Nasi uczniowie mieli możliwość wykazania się swoją znajomością języka angielskiego w przemiłej atmosferze. Zapraszamy do udziału w warsztatach w przyszłym roku.

Organizator: Anita Rzemińska, opiekun: Joanna Marć