eTwinning Live Event na żywo

W czwartek 20 lutego odbyło  się wydarzenie eTwinning Live Event na żywo. Była to lekcja Języka angielskiego i muzycznych atrakcji karnawałowych metodami projektu edukacyjnego.

 Celem wydarzenia było zaprezentowanie lekcji kreatywności językowych  1, 2, 3 IMAGINATION&CREATIVITY oraz rekomendowanie współpracy aktywności muzyczno –scenicznych  LEARN2 MOVE 4FUN, w której dzieci i młodzież prezentują muzyczne aktywności podczas lekcji karnawałowej na podstawie  muzycznych przebojów z przeszłości, do teraźniejszości oraz jednocześnie rozpoczęliśmy oficjalnie kampanię – „ Celebrate the  best  way  the 15th eTwinning birthday”!!!

Nasi uczniowie nie tylko zaprezentowali aktywności których uczą się podczas zajęć w szkole na języku angielskim z zasad gramatyki , ale przede wszystkim zachęcali wszystkich do aktywności pracami projektu edukacyjnego wraz z muzycznymi występami,  a przy tym promowali nasza szkołę w środowisku lokalnym i oczywiście dzięki wydarzeniu LIVE eTwinning Event także i w Europie.

Nasi uczniowie zdecydowali się  zaprezentować dwa utwory  z przeszłości  „,There is a PARTY „ DJ Bobo;  „Can you feel it?” – The Jacksons 5 oraz j utwóry  z obecnej dekady „Can’t stop the feeling” – Justina Timberlake,  Icona Pop –„Emergency”  i  „ I LOVE it”!!

Wszyscy uczestnicy wydarzenia  biorąc udział w lekcjach aktywności muzyczno – językowych znakomicie się bawili, a przy tym oczywiście uczyli w kreatywny sposób..

W wydarzeniu udział wzięli rodzice i  uczniowie klas 4a,5a, 6c i 7b rozszerzony język angielski oraz przede wszystkim Pani dyrektor Maria Korżyk i Pani wice-dyrektor Anna Serbin

Serdeczne gratulacje i zapraszamy do oglądania naszych wystęów!!

MAKE SURE YOU WATCH, THERE IS NO WAY TO GET BORED!!!

https://youtu.be/W8UQRRPAJ0Y

https://youtu.be/-E_NeWyWfLs

Uczniów do występu przygotował nauczyciel języka angielskiego i  koordynator projektów eTwinning Adam Jezierski .

Zdjęcia i nagrania Pan Paweł Szałajko.