Turniej zimowy klas pierwszych

24.02.2020r uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w Turnieju Zimowym. Każdą klasę reprezentowała 3-osobowa drużyna. Uczniowie odpowiadali na pytania związane z tematyką zimową, rozwiązywali zagadki i łamigłówki,  układali obrazki z pociętych elementów. Uczniowie wykazali się dobrą znajomością zagadnień przyrodniczych, umiejętnością współpracy w grupie, spostrzegawczością.

Zwyciężyła drużyna klasy 1c w składzie: Oliwia Bąk, Celina Czwerenko, Jan Kondyjowski.

Drugie miejsce zdobyła drużyna klasy 1a reprezentowanej przez: Adama Pojnara, Olgierda Sośnickiego, Maksa Brewczaka.

Trzecie miejsce zajęły klasa 1b – Alicja Zdobylak, Maja Herbut, Lena Łuczka i klasa 1d – Natalia Panek, Julia Tymkiewicz, Piotr Łazarz.

Konkurs zorganizowały p.Zofia Kulpińska, p.Alicja Baszak i p.Magdalena Lewek.