Turniej klas trzecich w „Dwa ognie”

W dniu 26.02.2020 r. klasy trzecie rywalizowały w międzyklasowych rozgrywkach „Dwóch ogni”. Trzecioklasiści z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem dla swoich drużyn łapali i odrzucali piłkę robiąc równocześnie uniki niczym najsprytniejsi gimnastycy. Na sali dało się niejednokrotnie słyszeć okrzyk: „Nie, nie jestem zbity. Było od ziemi!” oraz cały wachlarz emocji począwszy od radości ze skucia przeciwnika przez satysfakcję z wygranej aż do smutku z powodu przegranej, a nawet poczucia niesprawiedliwości – jak to często bywa w przypadku gier zespołowych małych zawodników.

„Dwa ognie” to dynamiczna gra, w której szanse wyrównane są zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców, co udowodnili nasi trzecioklasiści i trzecioklasistki. I choć wszyscy uczniowie dali z siebie 100%, by przyczynić się do sukcesu swojego oddziału sędziowie musieli wyłonić zwycięzców sugerując się oczywiście wygranymi meczami. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Miejsce 1. Klasa 3 „B”,

Miejsce 2. Klasa 3 „A”,

Miejsce 3. Klasa 3 „C”,

Miejsce 4. Klasa 3 „D”.

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek i wyrażamy wielkie uznanie dla trzecioklasistów, którzy w „Dwa ognie” grają na poziomie mistrzowskim!