Mała Liga Matematyczna – ETAP III

            Dobiegł końca III etap Małej Ligi Matematycznej klas 1-3. Uczniowie po raz kolejny zmierzyli się z wieloma ciekawymi zadaniami i łamigłówkami. W tym etapie wzięło udział 55 pierwszo-, 51 drugo- i 34 trzecioklasistów. Wyniki przedstawiają się następująco: 

KLASY 1 (max. 31 pkt)

Miejsce 1. Magdalena Ziółkowska, Marta Olejarczyk, Julia Skrabalak, Miłosz Zarzyka, Adam Pojnar, Olgierd Sośnicki, Hubert Szuma, Kornelia Solon, Stanisław Gąska, Miłosz Fal, Aleksandra Michalska, Fabian Długosz, Milena Janusz, Róża Podsobińska, Nathan Żmigrodzki, Piotr Burnat, Julia Tymkiewicz, Adrian Zgoda, Oktawia Hoksa, Nikola Kostur, Zuzanna Kopeć, Nikola Ryba, Milena Huczko, Lena Rzyman, Krzysztof Szwarc, Wiktoria Mikołajek, Piotr Łazarz, Igor Pająk, Wiktor Żaczek, Szymon Stach, Norbert Niżnik, Alicja Zdobylak, Kacper Lenkiewicz, Wiktoria Zoszak, Kacper Kilar, Aleksandra Kogut, Maja Herbut, Zofia Ciećka, Eliza Rajtar, Olaf Rycyk, Lena Łuczka, Nikola Sochacka, Maja Biskup (31/31 pkt),

Miejsce 2. Maksymilian Brewczak, Jan Kondyjowski, Adam Firmanty, (30/31 pkt),

Miejsce 3. Natalia Kuropatwa (29,5/31 pkt),

Miejsce 4. Oliwia Bąk, Celina Czwerenko, Filip Florczak, Aleksandra Pałys (29/31 pkt),

Miejsce 5. Artur Śmigiel (28,5/31 pkt),

Miejsce 6. Zofia Lorens, Natalia Panek, (28/31 pkt),

Miejsce 7. Lena Kuźma (26,5/31 pkt). 

KLASY 2 (max. 59 pkt)

Miejsce 1. Nikodem Subik, Jagoda Mielecka, Marcin Adamowicz, Fabian Kruszyński, Martyna Posadzka, Hanna Smolińska (59/59 pkt),

Miejsce 2. Jan Kozłowski, Wiktor Król, Michał Romaniak, Sebastian Guzek, Emilia Drwięga, Franciszek Kaleniecki, Samanta Szmyd, Klaudia Sobczak (58/59 pkt),

Miejsce 3. Kacper Durda, Kuba Pilawski (57,5/59 pkt),

Miejsce 4. Emilia Starościak, Maria Ślązak, Julia Socha, Maksymilian Florko (57/59 pkt),

Miejsce 5. Lena Stęchły, Michalina Gaworecka, Maja Rakoczy (56,5/59 pkt),

Miejsce 6. Karolina Konieczny, Maja Górka, Bartosz Kowalski, Oskar Bator (56/59 pkt),

Miejsce 7. Julita Wyżycka, Jan Wójcik, (55,5/59 pkt),

Miejsce 8. Alex Birski, Julia Lubieniecka, Olgierd Michniowski, Magdalena Rec, Julia Kołodziejczyk, Julia Śmiszkiewicz, Filip Kłodowski, Kaja Sroka, Szymon Mazurkiewicz, Stanisław Robel, Kacper Suchecki (55/59 pkt),

Miejsce 9. Jakub Jelinek, Nina Bator, Radosław Kędra (54,5/59 pkt),

Miejsce 10. Martyna Wróblewska (54/59 pkt),

Miejsce 11. Jakub Folta (53,5/59 pkt),

Miejsce 12. Amelia Kmiecińska (53/59 pkt),

Miejsce 13. Mateusz Markowicz (51,5/59 pkt),

Miejsce 14. Aleksander Florko (50,5/59 pkt),

Miejsce 15. Bernard Gawroński, Lena Wąsowicz (50/59 pkt),

Miejsce 16. Filip Nazarkiewicz (43,5/59 pkt). 

KLASY 3 (max 61 pkt)

Miejsce 1. Maja Gaworecka, Kaja Szwedkowicz, Natasza Rabiasz, Jerzy Woźniczyszyn, Karol Mleczko, Magdalena Garbowska, Oliwia Klimowicz, Madlen Pietrusa, Dawid Giera, Anna Reut, Amelia Borowy, Paweł Ruebenbauer, Ada Citak, Paweł Koczera, Alicja Lipska (61/61 pkt),

Miejsce 2. Marcel Milczanowski, Maciej Melchar, Malwina Guzik, Dominik Mateja, Katarzyna Szalińska, Alicja Kukla, (60,5/61 pkt),

Miejsce 3. Bartłomiej Małkowski, Julia Bury, (60/61 pkt),

Miejsce 4. Mikołaj Sabat (59,25/61 pkt),

Miejsce 5. Laura Mazal, Julia Warankiewicz, Justyna Poznańska, (59/61 pkt),

Miejsce 6. Nikola Król (58,75/61 pkt),

Miejsce 7. Piotr Podolak (58,5/61 pkt),

Miejsce 8. Piotr Moskała (56,25/61 pkt),

Miejsce 9. Malwina Pilch (55,5/61 pkt),

Miejsce 10. Piotr Gembalik (54,25/61 pkt),

Miejsce 11. Dominika Jakima (49/61 pkt). 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom III etapu Małej Ligii Matematycznej i zachęcamy do udziału w kolejnym etapie, który odbędzie się już niebawem!Katarzyna Józefek