Międzyszkolny Konkurs „NA MAGICZNYM DYWANIE”

5 marca w Szkole Podstawowej nr 9 w Sanoku odbył się Międzyszkolny Konkurs „NA MAGICZNYM DYWANIE” dla klas drugich i trzecich szkoły podstawowej.

W konkursie wzięło udział 6 dwuosobowych drużyn z sanockich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie – Lena Wąsowicz z klasy 2a i Piotr Moskała z klasy 3b.

Podczas konkursu Obraz wyświetlany ze specjalnie zaprojektowanego rzutnika umieszczonego na suficie tworzył „wirtualny, magiczny dywan”, na którym odbywały się konkurencje. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością koncentracji, współpracy, sprawnością ruchową, oraz wiedzą z różnych dziedzin. Główną rolę odgrywała szybkość wykonywanych zadań. Rywalizacja była emocjonująca i stresująca.

Nasi zawodnicy doskonale radzili sobie z poszczególnymi zadaniami, z sukcesem zakończyli rywalizację, zajmując III miejsce w konkursie.

GRATULUJEMY!!!