„Martynko, wracaj do zdrowia!” – życzenia od uczniów

Martynki Posadzkiej, uczennicy kl. 2 chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Dziewczynka zasłynęła z występów gimnastycznych, zadziwiając i zachwycając wszystkich swoją gibkością oraz zręcznością. Teraz walczy z chorobą nowotworową, ale nie jest w tej walce sama! Uczniowie naszej szkoły wspierają ją mocno, a dali temu wyraz poprzez kartki, rysunki, listy i nagrania wideo z życzeniami dla swojej koleżanki. Wychowankowie z klas: 1D, 2A, 2B, 2D, 3A, 3B oraz świetlicowych grup: 4 i 6, zachęceni przez swoje wychowawczynie: p.Agatę Sodę, p.Magdalenę Sałaciak, p.Dorotę Bryndzę (wraz z p.Anną Gaździk-Kaliniecką), p.Alinę Statkiewicz, p.Zofię Kulpińską, p.Beatę Dańczyszyn oraz p.Emilię Kot, przy pomocy swoich rodziców stworzyli piękne prace, które z pewnością dodadzą otuchy naszej małej mistrzyni.

Martynko! Jesteśmy z Tobą, wspieramy Cię całym sercem i trzymamy kciuki za Twój powrót do zdrowia!

Emilia Kot