PRZYLECIAŁY BOCIANY

bocianyPod tym tytułem, w klasie 2b, odbył się konkurs plastyczny. Zadaniem dzieci, było stworzenie bociana z dowolnych materiałów. Wszyscy wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością. Były bociany z papieru, tektury, bibuły, z drucików i włóczki,z masy solnej, a nawet z plastikowej zastawy. Wybór najpiękniejszego był niezwykle trudny. Ostatecznie zostały przyznane następujące miejsca:
I miejsc-ex aequo- Kaja Sroka i Mateusz Markowicz
II miejsce-ex aequo-Marlena Wróblewska i Filip Kłodowski
III miejsce-ex aequo-Samanta Szmyd i Klaudia Sobczak
Wyróżnienia otrzymali:Michalina Gaworecka, Szymon Mazurkiewicz, Maja Rakoczy, Hania Smolińska, Jaś Wójcik.
Przyznano również nagrodę specjalną grand prix dla Martynki Posadzkiej, która nawet w szpitalnej rzeczywistości, potrafiła wyczarować pięknego bociana. Wszyscy nagrodzeni otrzymali e-dyplomy i bardzo im gratulujemy!