Informacje dotyczące Egzaminu klas ósmych.

Szanowni  Państwo, Drodzy Uczniowie.

W związku ze zbliżającym się terminem przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty, proszę o zapoznanie się z „Wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.” oraz przeanalizowanie ich wraz z dziećmi (link poniżej).

Działając zgodnie z wprowadzonym w szkole reżimem sanitarnym, w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa Państwa dzieciom,  proszę o wypełnienie „Oświadczenia” ( w załączniku) oraz dostarczenie go do szkoły do 15 czerwca 2020 r. Oświadczenie można dostarczyć osobiście, przez dziecko lub w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informuję, że spotkania z uczniami poszczególnych klas dotyczące zmian w organizacji egzaminu związanych z pandemią Covid – 19, odbędą się zdalnie przy użyciu narzędzia Microsoft Teams  w następującym porządku:

klasa 8 a – piątek - 29 maja 2020 r. godzina 13.00
 klasa 8 b i 8 c – piątek - 29 maja 2020 r. godzina 12.00

Obecność uczniów jest obowiązkowa.

Uwaga: Dołączając do spotkania należy wyciszyć mikrofon.

Maria Korżyk -

Dyrektor SP1 Sanok