KLASYFIKACJA KOŃCOWA MAŁEJ LIGI MATEMATYCZNEJ KLAS I-III !!!!!!!!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MAŁEJ LIGI MATEMATYCZNEJ KLAS I-III

Od pewnego czasu tradycją w klasach młodszych jest udział uczniów w konkursie Małej Ligi Matematycznej, która zwykle składa się z 5 etapów, po których następuje podsumowanie zgromadzonych przez uczniów punktów. Z uwagi na sytuację związaną z pandemią COVID-19, która ma miejsce w obecnym roku szkolnym Mała Liga Matematyczna klas I-III „skrócona” została wyjątkowo do 3 etapów.  Punktacja z owych etapów została podliczona i wyłoniono zwycięzców z klas I, II i III. Wyniki przedstawiają się następująco:

KLASY I

(maksymalnie 112 pkt)

  1. 1. Olgierd Sośnicki, Nikola Kostur, Igor Pająk, Aleksandra Kogut, Lena Łuczka (112 pkt)
  2. 2. Julia Skrabalak, Róża Podsobińska, Adrian Zgoda, Piotr Łazarz, Wiktor Żaczek, Norbert Niżnik, Kacper Lenkiewicz, Nikola Sochacka (111,5 pkt)
  3. 3. Magdalena Ziółkowska, Adam Pojnar, Milena Janusz, Alicja Zdobylak, Kacper Kilar, Maja Herbut, Olaf Rycyk (111 pkt)
  4. 4. Miłosza Zarzyka, Maksymilian Brewczak, Nathan Żmigrodzki, Piotr Burnat , Lena Rzyman (110,5 pkt)
  5. 5. Marta Olejarczyk, Hubert Szuma, Oktawia Hoksa (110 pkt)
  6. 6. Fabian Długosz, Jan Kondyjowski, Zuzanna Kopeć, Wiktoria Zoszak, Zofia Ciećka, Eliza Rajtar, Maja Biskup (109,5 pkt)
  7. 7. Oliwia Bąk, Adam Firmanty, Nikola Ryba, Milena Huczko, Krzysztof Szwarc, Wiktoria Mikołajek (109 pkt)
  8. 8. Stanisław Gąska, Aleksandra Michalska, Zofia Lorens, Aleksandra Pałys (108,5 pkt)
  9. 9. Szymon Stach (108 pkt)
  10. 10. Miłosz Fal, Natalia Kuropatwa, Julia Tymkiewicz, Natalia Panek (107,5 pkt)
  11. 11. Celina Czwerenko, Artur Śmigiel (107 pkt)
  12. 12. Lena Kuźma (105 pkt)
  13. 13. Filip Florczak (104,5 pkt)
  14. 14. Kornelia Solon (102 pkt)

KLASY II

(maksymalnie 200 pkt)

  1. 1. Jan Kozłowski, Emilia Drwięga (198,5 pkt)
  2. 2. Maria Ślązak, Martyna Posadzka (198 pkt)
  3. 3. Michał Romaniak, Emilia Starościak (197,5 pkt)
  4. 4. Karolina Konieczny, Sebastian Guzek, Kuba Pilawski, Michalina Gaworecka (196,5 pkt)
  5. 5. Klaudia Sobczak, Jan Wójcik (196 pkt)
  6. 6. Julia Lubieniecka, Lena Stęchły (195,5 pkt)
  7. 7. Marcin Adamowicz (195 pkt)
  8. 8. Franciszek Kaleniecki (194,75 pkt)
  9. 9. Julia Kołodziejczyk, Kacper Suchecki (194,5 pkt)
  10. 10. Alex Birski, Nikodem Subik, Jagoda Mielecka (194 pkt)
  11. 11. Julia Śmiszkiewicz, Jakub Folta (193,5 pkt)
  12. 12. Hanna Smolińska (193,25 pkt)
  13. 13. Magdalena Rec, Wiktor Król, Samanta Szmyd (192,5 pkt)
  14. 14. Kacper Durda, Marlena Wróblewska (191,5 pkt)
  15. 15. Olgierd Michniowski, Maksymilian Florko, Maja Rakoczy (191 pkt)
  16. 16. Aleksander Florko (190 pkt)
  17. 17. Julita Wyżycka, Julia Socha (189,5 pkt)
  18. 18. Kaja Sroka (188,5 pkt)
  19. 19. Fabian Kruszyński (188 pkt)
  20. 20. Nina Bator (187,5 pkt)
  21. 21. Amelia Kmiecińska, Bernard Gawroński, Maja Górka (186,5 pkt)
  22. 22. Lena Wąsowicz (185 pkt)
  23. 23. Szymon Mazurkiewicz (184,5 pkt)
  24. 24. Jakub Jelinek (182,5 pkt)
  25. 25. Mateusz Markowicz (181 pkt)
  26. 26. Stanisław Robel (179 pkt)
  27. 27. Radosław Kędra (177 pkt)
  28. 28. Oskar Bator (176,75 pkt)
  29. 29. Filip Nazarkiewicz (169 pkt)

KLASY III

(maksymalnie 163 pkt)

  1. 1. Amelia Borowy, Dawid Giera, Ada Citak (163 pkt)
  2. 2. Madlen Pietrusa, Alicja Kukla (162,5 pkt)
  3. 3. Bartłomiej Małkowski, Magdalena Garbowska, Paweł Ruebenbauer (161 pkt)
  4. 4. Maja Gaworecka, Jerzy Woźniczyszyn (160,5 pkt)
  5. 5. Marcel Milczanowski, Malwina Guzik (160 pkt)
  6. 6. Piotr Podolak (159,5 pkt)
  7. 7. Karol Mleczko, Paweł Koczera (159 pkt)
  8. 8. Julia Warankiewicz (158,5 pkt)
  9. 9. Kaja Szwedkowicz, Katarzyna Szalińska (158 pkt)
  10. 10. Oliwia Klimowicz (157 pkt)
  11. 11. Julia Bury (156,5 pkt)
  12. 12. Natasza Rabiasz (156 pkt)
  13. 13. Maciej Melchar, Dominik Mateja (154,5 pkt)
  14. 14. Laura Mazal (153 pkt)
  15. 15. Piotr Gembalik (152,75 pkt)
  16. 16. Alicja Lipska (152 pkt)
  17. 17. Mikołaj Sabat (151,75 pkt)
  18. 18. Justyna Poznańska (150 pkt)
  19. 19. Nikola Król (147,75 pkt)
  20. 20. Malwina Pilch (144,5 pkt)
  21. 21. Piotr Moskała (139,75 pkt)
  22. 22. Dominika Jakima (135 pkt)

Wszystkim uczestnikom Małej Ligi Matematycznej klas I-III serdecznie gratulujemy! Informujemy również, że dla uczniów, którzy zdobyli najwyższe miejsca (tzw. podium) przesłane zostaną przez elektroniczny dziennik Librus pamiątkowe dyplomy do druku. Niewątpliwie jednak najważniejsza jest wytrwałość i chęć zdobywania wiedzy, a tego nie brakowało u żadnych z wymienionych powyżej uczestników konkursu! Zapraszamy do ponownego sprawdzenia swoich sił w matematycznych zmaganiach w nowym roku szkolnym!

Organizatorzy: Katarzyna Józefek i Dorota Bryndza