Wyniki konkursu „Wirtualna podróż śladami naszego patrona”

Dnia 3 czerwca 2020 r. z okazji święta patrona i szkoły odbył się szkolny konkurs online Wirtualna podróż śladami naszego patrona. W zmaganiach geograficznych wzięło udział 14 uczniów. Konkurs przebiegał w czterech etapach, każdy związany był z innym państwem, w którym przebywał gen. Prugar - Ketling. Decydujący okazał się czas, do następnego etapu przechodziło się bowiem po przesłaniu odpowiedzi z poprzedniego. Na ostatnią część składały się pytania z życia patrona. Rozwiązaniem krzyżówek z poszczególnych części okazało się hasło: Bronisław Prugar Ketling generał dywizji. Uczestnicy konkursu wykazali się nie lada wiedzą z zakresu geografii takich państwa jak: Ukraina, Szwajcaria  i Francja, opanowaniem wiadomości z biografii patrona oraz refleksem. Zabawa była przednia, na niezwykle wyrównanym poziomie, o zwycięstwie zadecydowała niewielka przewaga czasowa.
Wyniki przedstawiają się następująco:


I m. Kacper Niemczyk – klasa VII a
II m. Magdalena Stapińska – VIII c
III m. Amelia Jadczyszyn – VIII a
Na szczególne wyróżnienie zasługuje najmłodsza uczestniczka konkursu - Anna Stapińska z klasy V f, która również zdobyła bardzo dużą liczbę punktów, lecz podobnie jak  w poprzednich przypadkach zadecydował czas.
Serdeczne gratulacje nie tylko dla zwycięzców, ale dla wszystkich uczniów, którzy wzięli udział w konkursie, poziom był naprawdę wyrównany!