Wakacyjne wkręcanie w czytanie …

logo bez tłaKontynuując wieloletnią tradycję i realizując zadania w nagrodzonym programie grantowym, Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów zaprasza na wakacyjne dyżury biblioteki prowadzone pod hasłem „Wakacje- raj dla Czytelnika, nasza biblioteka szkolna drzwi przed nim nie zamyka”: wszystkie wakacyjne środy w godzinach 11.00 – 14.00, szczegóły na plakacie, w tym obowiązujące wymogi sanitarne Plakat -Wakacyjne dyżury/pobierz/

Zapraszamy Czytelników w różnym wieku „od Juniora młodszego, do Seniora starszego”; w ramach konkursu „Wakacyjny Pożeracz Książek” wyłonimy indywidualnego zwycięzcę, zaś jedną z  odwiedzających bibliotekę Zaczytanych Rodzinek, obdarujemy torcikiem  w drodze losowania, nie wnikając w niuanse, ile słodkości komu przypadnie Torciki a’la logo/pobierz/

Zapraszamy również do współtworzenia zestawu książek, które zakupimy z  darowizny Fundacji PKN ORLEN – propozycje można przesyłać na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.