Osiągnięcia 2010/2011

Osiągnięcia szkoły - rok szkolny 2010/2011

Konkursy przedmiotowe: (opiekunowie Małgorzata Chrobak, Adam Jezierski)

Mateusz Jakiel (laureat etapu wojewódzkiego konkursu języka angielskiego),

Julia Liszniańska (finalitka etapu wojewódzkiego konkursu języka angielskiego).

eTwinning

Europejska Odznaka Jakości za realizację projektu eTwinning – Whole World Reads The Same Stories - Agnieszka Stawarczyk i Wojciech Stawarczyk

Osiągnięcia sportowe

 

Zawody ogólnopolskie:

Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce chłopców w unihokeju - Kamil Burnat, Mateusz Janik Maksymilian Bednarz, Tomasz Skokan, Mateusz Dereń, Krystian Kielar, Szymon Fus, Seweryn Fus, Wiktor Kabala, Rafał Czytajło (opiekun Dariusz Fineczko)

XIII w czwórbóju lekkoatletycznym - Damian Filipczak, Dominik Jaklik, Grzegorz Kowalczyk, Jakub Wójcik, Tomasz Skokan, Karol Żytka (opiekun Marek Drwięga)

Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży w Łyżwiarstwie Szybkim:
Piotr Nałęcki - I miejsce w Warszawie, II miejsce w Lublinie, II miejsce w Tomaszowie Mazowieckim, II miejsce w Zakopanem
Pamela Kuśnierz - III miejsce w Zakopanem.


Finały wojewódzkie:

Unihokej -I miejsce  chłopców - opiekun Dariusz Fineczko

Pływanie - opiekunowie Dariusz Fineczko i Roman Lechoszest

II miejsce sztafeta  dziewczcząt i V miejsce sztafeta chłopców (Dominik Jaklik, Adrian Nalepka, Michał Gaworecki, Oskar Głód, Wiktor Kabala, Antoni Tarnawczyk, Patryk Maciejczyk, Sara Filiks, Julia Charchalis, Wiktoria Kogut, Karzyna Krawczyk, Gabriela Kikta, Aleksandra Kochanowska, Karina Krynicka)

Łyżwiarstwo - opiekun Wiesław Uczeń

I miejsce drużynowo chłopców - Tomasz Skokan, Maksymilan Bednarz, Krystian Kielar

I miejsce drużynowo dziewcząt - Angela Miccoli, Wiktoria Mikrut, Anna Jasik

Gimnastyka sportowa - opiekun Roman Lechoszest

III miejsce - Jakub Wójcik, Rafał Domaradzki, Dawid Posadzki

Czwórbój chłopców - opiekun Marek Drwięga

I miejsce -Damian Filipczak, Dominik Jaklik, Grzegorz Kowalczyk, Jakub Wójcik, Tomasz Skokan, Karol Żytka

Sztafetowe biegi przełajowe - opiekun Wiesław Uczeń

III miejsce - Bednarz Maksymilian, Dawid Burka, Wiktor Kabala, Krystian Kielar, Antoni Tarnawczyk, Damian Filipczak, Jan Myćka, Grzegorz Kowalczyk, Sylwester Biega, Rafał Domaradzki

Sztafeta szwedzka - opiekun Katarzyna Chowaniec

II miejsce - Jan Myćka, Grzegorz Kowalczyk, Sylwester Biega, Maksymilian Bednarz, Jakub Wójcik

Szachy - opiekunowie Agnieszak Stawarczyk i Wojciech Stawarczyk

Finaliści - Jamka Maciej, Wrona Adam, Gazdowicz Jakub, Kuczma Tomasz

Pólfinały wojewódzkie:

Mini piłka ręczna chłopców - opiekunWiesław Uczeń

III miejsce - Maksymilan Bednarz, Kamil Burnat, Mateusz Dereń, Kamil Hoksa, Krystian Kielar, Jakub Lorenc, Tomasz Skokan, Adam Szafran, Kamli Zabłotny, Marcin Kleban, Karol Żytka, Dominik Jaklik, Wiktor Kabala

Badminton - opiekun Wiesław Uczeń

III miejsce chłopcy i V miejsce dziewczęta - Krystian Kielar, Tomasz Skokan, Mateusz Dereń, Anna Jasik, Katarzyna Krawczyk, Gabriela Kikta

Zawody rejonowe i powiatowe:

Sztafetowe biegi przełajowe (zawody rejonowe) - opiekun Dariusz Fineczko

III miejsce - Katarzyna Krawczyk, Anna Jasik, Sara Filiks, Aleksandra Lubińska, Anita Wiejowska, Ewa Lewek, Katarzyna Witka, Pamela Kuśnierz, Gabriela Kikta, Klaudia Durał

Piłka nożna (zawody powiatowe) - opiekun Roman Lechoszest

I miejsce - Marcin Kleban, Damian Filipczak, Karol Żytka, Dominik Jaklik, Rafał Domaradzki, Jan Myćka, Krzysztof Szałajko, Dawid Kurek, Patryk Bolanowski, Dawid Burka

Tenis stołowy (zawody rejonowe) - opiekun Anna Kusior

IV miejsce dziewczęta i VI miejsce chłopcy  - Oliwia Orlof, Karina Kindlarska, Rafał Domaradzki, M. Janik

"Baw się z nami" (zawody powiatowe)- opiekun Anna Kusior

II miejsce - Klaudia Januszczak, Kaja Capik, Adam Wrona, Weronika Barańska, Martyna Bigos, Sabina Radwańska, Jakub Antonowicz, Jakub Janik, Jakub Lenart, Jakub Szałajko

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt ( zawody powiatowe) - Katarzyna Chowaniec

II miejsce - Katarzyna Krawczyk, Anna Jasik, Karina Lindlarska, Gabriela Kikta, Gabriela Miccoli, Monika Książek,Wiktoria Mikrut

Trójbój lekkoatletyczny (zawody powiatowe) - opiekun Marek Drwięga

IV miejsce - Piotr Nałęcki, Dominik Pielech, Szymon Gładysz, Patryk Maciejczyk

I miejsce w zawodach pływackich o Puchar "Solidarności"

  • 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców - 2002 i młodsi - Julia Kłeczek, Magdalena Kowalczyk, Marcelina Ochała.
  • 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców - 2001 i młodsi - Małgorzata Leszczyńska, Klaudia Sieńko, Kinga Pieszczoch, Wojciech Czech, Dominik Dymiński, Miłosz Wójcik.
  • 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców - 2000 i młodsi - Julia Charchalis, Marcelina Kozłowska, Halszka Bałon, Julia Biernikiewicz, Natalia Fedak, Patryk Maciejczak, Adrian Nalepka, Michał Gaworecki.
  • 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców - 1999 - Anna Nowaczyk, Natali Czajka, Karolina Nester, Karina Sąsiadek, Andrzej Nowaczyk, Rafał Domaradzki, Kacper Łabusiewicz.
  • 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców - 1998 - Zofia Zoszak, Nikola Sąsiadek,Anna Hnat, Jagoda Komiotek, Karolina Glazer, Antoni Tarnawczyk, Dominik Jaklik, Damian Filipczak, Krzysztof Szałajko.

Szachy - opiekuowie Agnieszaka Stawarczyk i Wojciech Stawarczyk

III miejsce drużynowo (zawody rejonowe) i I miejsce (zawody powiatowe) - Wrona Adam, Gazdowicz Jakub, Orlof Oliwia, Niedźwiedź Przemysław

Konkursy humanistyczne:

 

"O pióro Burmistrza" – konkurs ortograficzny

III miejsce - Anatola Stabryła, Adam Wrona (opiekun Zofia Kulpińska)

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Sanoku

I miejsce - Marcin Dydek, Katarzyna Bryndza, Maciej Jamka, Wiktoria Sałaciak (opiekun Zofia Kulpinska)

I miejsce - Natalia Bieniek, Dymnicka Karina, Kozak Szymon, Agnieszka Widota (opiekun Dorota Bryndza)

III miejsce - Mateusz Brewczak, Wiktoria Suchyna, Martyna Kopiec (opiekun Anna Lewandowska)

 

Multimedialny konkurs ortograficzny – "Wirtualne potyczki ortograficzne" (opiekun Anna Lewandowska)

I miejsce – Aleksander Radko (w kategorii rozwiązywanie zadań ortograficznych na czas)

II miejsce - Julia Liszniańska i Gabriela Widota (w kategorii prezentacja multimedialna)

VI Międzyszkolny konkurs ortograficzny "Torreador"

I miejsce - Aleksandra Jodłowska(opiekun Halina Hatylak)

I miejsce drużynowo - Julia Liszniańska, Gabriela Widota, Aleksandra Jodłowska (opiekunowie Halina Hatylak i Anna Lewandowska)

Konkurs recytatorski "Pod skrzydłami anioła"

III miejsce - Dominika Lisiewska (opiekun Anna Lewndowska)

Wyróżnienia: Julia Stubenvoll - Hańska, Ewa Burnatowska, Gabriela Widota, Dawid Kurek (opiekunowie Halina Hatylak i Anna Lewandowska)

 

Konkursy języka angielskiego

 

Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego "BIG CHALLENGE" - opiekun Adam Jezierski

I miejsce – Ruebenbauer Wiktoria (kl. IV), Victoria Kapcio (kl. V), Mateusz Jakiel (kl. VI)

I miejsce drużynowo - Ewa Hant, Karolina Nester, Victoria Kapcio

Międzyszkolny konkurs z kultury o krajach anglojęzycznych - opiekun Adam Jezierski

I miejsce - Wiktoria Sałaciak (kl. III)

III miejsce - Mateusz Hydzik (kl. IV)

IV miejsce - Anatola Stabryła (kl. III)

Gimnazjalny konkurs z j. angielsiego

II miejsce - Aleksander Radko (opiekun Władysław Dąbrowski)

Wyróżnienia: Gabriela Widota, Julia Liszniańska, Sandra Najdecka (opiekun Małgorzata Chrobak)

Konkursy matematyczne

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" (opiekunowie Halina Lejpras, Ewa Michoń, Sabina Szklanny)

Wyróżnienia: Marika Kulczycka, Paulina Najsarek (opiekun Ewa Michoń); Justyna Ciupka, KInga Chmura (opiekun Halina Lejpras); Kamil Husak (opiekun Zofia Kulpińska)

Internetowy konkurs matematyczny "Szóstka w rozumie" - opiekun Halina Lejpras

III miejsce - Aleksandra Jodłowska

Wyróżnienie - Kinga Chmura

Międzynarodowy  Konkurs " Test Matematyka Plus"

Laureaci: Mateusz Brewczak, Jakub Grzyb, Paulina Najsarek, Kacper Szmyd (opiekun Ewa Michoń); Tomasz Małek (opiekun Sabina Szklanny); Anna Nowaczyk, Paulina Stec, Kinga Chmura, Jakub Latusek (opiekun Halina Lejpras)

Mistrzostwa Sanoka w Tabliczce Mnożenia - opiekunowie Zofia Kulpińska i Sabina Szklanny

Kategoria D-III

I miejsce - Wiktoria Sałaciak
II miejsce - Sabina Radwańska

Kategoria C-III

I miejsce - Michał Chmura
II miejsce - Adam Wrona

Kategoria D-IV

I miejsce - Wiktoria Kogut
III miejsce - Wiktoria Reubenbauer

Kategoria C-IV

II miejsce - Kacper Paszkowski
III miejsce - Mateusz Brewczak

Klasyfikacja generalna - I miejsce

 

Konkursy muzyczne - opiekun Mirosława Dec

 

IV Międzynarodowy Festiwal "Piosenki Naszych Ojczyzn w UE" w Wiśniowej.

II miejsce - Aleksandra Sokalska (kategoria kl. I - III)
II miejsce - Kamila Kwiecińska (kategoria kl. IV - VI)

Konkurs Kolęd i Pastorałek

III miejsce – Amelia Bil,

Międzynarodowy Festiwal Piosenki

III miejsce - Kamila Kwiecińska

Bieszczadzki Przegląd piosenki Ekologicznej

III miejsce - Kamila Kwiecińska (kl. IV - VI)

III miejsce -  Natalia Huczko (kl. 0 - III)

 

Konkursy plastyczne

 

Konkurs Palm Wielkanocnych

I miejsce klasa 3 d – opiekun Zofia Kulpińska

Wojewódzki Konkurs "Tradycje i zwyczaje Podkarpacia" - opiekun Zofia Kulpińska

Nagrody: Karolina Buczek, Milena Dańczyszyn, Edyta Stapińska, Michalina Bryndza, Kinga Chmura

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym" - opiekun Lucyna Mierzwa

Nagrody: Rafał Czytajło i Ewa Hnat

Konkurs plastyczny organizowany przez ODK Gagatek – "Zabawa ze sztuką"- opiekun Beata Kunik

Nagroda - Justyna Rogula

Powiatowy Przegląd Twórczości Dziecięcej "Plastyka" organizowany przez ODK Puchatek - opiekun Beata Kunik i Lucyna Mierzwa

Nagrody - Justyna Rogula,Zofia Zoszak, Amanda Kunik, Michalina Bryndza

Wyróznienie - Anna Nowaczyk

Konkurs plastyczny "Kolorowy Sanok" organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

I miejsce - Kinga Chmura (opiekun Lucyna Mierzwa)

III miejsce - Gabriela Kikta (opiekun Lucyna Mierzwa)

Nagroda - Justyna Rogula (opiekun Beata Kunik)

Konkurs "Kredki" organizowany przez Regionalne Centrum Kultur Podkarpacia w Krośnie

I miejsce - Mateusz Szomko (opiekun Mirosława Dec)

Nagrody: Justyna Rogula, (opiekun Beata Kunik)

Konkurs plastyczny - "Bezpieczne ferie" - opiekun Beata Kunik

Wyróżnienia: Paulina Tarapacka, Martyna Kopiec

"Najpiękniejsza kraszanka, pisanka, malowanka" organizator MBP w Sanoku - opiekun Bożena Marek

I miejsce - Marcin Niżnik

II miejsce - Nicola Tymcio

III miejsce - Weronika Wilk

Wyróżnienia: Klaudia Sabat i Klaudia Wąsik

 

Konkursy religijne

 

Diecezjalny Konkurs Biblijny na podstawie Ewangelii wg św. Mateusza "W Komunii z Bogiem" - opiekun s. Iwona Wań

I miejsce -  Ewa Hant (laureatka stopnia diecezjonalnego)

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II organizowany przez MBP w Sanoku - opiekun Bożena Marek i Iwona Kozak

I miejsce - Jakub Gazdowicz

III miejsce Szymon Fus

 

Pozostałe konkursy

 

Ogólnopolski Konkurs "Zuch"

Klasy I

VIII miejsce - Emilia Borowiec, XIII miejsce - Natalia Cyran, XIV miejsce - Natasza Pawłowicz (opiekun Ewa Bochnowska)

VIII miejsce - Marcelina Ochała (opiekun Alina Statkiewicz)

Klasy II

Laureaci: Szymon Paszkiewicz, Tomasz Szczurek (opiekun Magdalena Sałaciak); Alicja Niedźwiedź, Amadeusz Lubieński (opiekun Katarzyna Witkiewicz)

Klasy III

Laureaci: Anatola Stabryła, Wiktoria Sałaciak (opiekun Zofia Kulpińska)

Ogólnopolski konkurs "Logiczne myślenie"

XIII miejsce - Karolina Gładysz, XIV miejsce - Amadeusz Lubieński (opiekun Katarzyna Witkiewicz)

Laureaci: Monika Czaja (opiekun Magdalena Sałaciak)

Ogólnopolski  konkurs informtyczny - "Z komputerem za pan brat" opiekun Wojciech Stawarczk

Wyróżnienie: Magdalena Gembalik

Ogólnopolski konkurs ekologiczny "Drugie życie elektrośmieci" - opiekun Agnieszka Stawarczyk i Wojciech Stawarczyk

Finaliści:Amelia Saba,t Czelny Dominika, Kapcio Victoria, Płaziak Anna, Zych Karolina, Kogut Wiktoria, Bryndza Michalina, Chmura Kinga, Gazdowicz Patrycja, Orlof Oliwia, Stapińska Edyta