Aktualności

UBEZPIECZENIE DZIECKA

SKŁADKA NA UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie od 1 września 2020 do 31.08.2021r. dla dzieci na bieżący rok szkolny - Rada Rodziców wybrała ofertę InterRisk. Suma ubezpieczenia dla każdego ucznia wynosi 26 000,00 zł to  za 1% uszczerbku 260,00 zł przy składce 40 zł za dziecko.

Zakres wybranego ubezpieczenia obejmuje dodatkowo następstwa nieszczęśliwych wypadków doznane w związku z wyczynowym uprawianiem sportu (bez dodatkowej opłaty).

Wpłaty osób zainteresowany tą ofertą prosimy wpłacić do 15.10.2020, przy jednoczesnym złożeniu / wysłaniu na email listy osób opłacających składkę ubezpieczeniową. Lista deklarująca chęć objęcia dziecka ubezpieczeniem jest obowiązkowa i jednocześnie wyraża zgodę rodziców na Ogólne Warunki Umowy w załączniku.

Czytaj więcej...

"Mistrzynie w Szkołach"

Drodzy Uczniowie

Projekt "Mistrzynie w Szkołach" - to wyjątkowa lekcja wf-u skierowana dla dziewcząt z sanockich szkół. To spotkanie z "Mistrzyniami" czyli medalistkami olimpijskimi, Mistrzostw Świata i Europy rozmaitych dyscyplin. 

Projekt organizowany jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak, a sama Otylia Jędrzejczak jest zawsze obecna i motywuje uczestniczki podczas projektu.

Lekcja w-fu odbędzie się w Sanoku w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku przy ul. Adama Mickiewicza 21 już 7 października 2020r..

Organizatorzy zapewniają, że projekt będzie zorganizowany i będzie odbywał się zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego SARS–CoV 2.

Fundacja decyduje, która z osób zgłoszonych ze szkoły będzie uczestniczyć w tej wyjątkowej lekcji. Należy wówczas wypełnić dwa dodatkowe dokumenty: tj. zgoda na upublicznienie wizerunku oraz ankietę zdrowotną dot. COVID-19.


Zachęcam do udziału w tym spotkaniu, przy czym mogą w nim uczestniczyć dziewczęta, które maja 13 lat (podaje się rok urodzenia), oczywiście za wiedzą i zgoda RODZICA.
Zgłoszenia przyjmuje p. Roman Lechoszest.

Maria Korżyk- dyrektor SP1 Sanok

Nowy Plan Lekcji

komunikatUwaga nowy plan lekcji obowiązujący od poniedziałku 21 września 2020 r. znajduje się u góry strony w zakładce "PLAN LEKCJI"

Zakręcone animacje

We wtorek 15 września uczniowie klasy 1 d  w czasie spaceru na sanockie błonia wzięli udział w pokazie baniek mydlanych prowadzonym przez panią Julitę Fałek w ramach zajęć "zakręcone animacje". Dzieci najpierw oglądały różne formy baniek mydlanych, a następnie same mogły wziąć udział w "mydlanej" zabawie. KLasa 1d  została zaproszona na to wydarzenie  przez mamę Wiktora. Dziękujemy.
Beata Dańczyszyn

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 1 „B”

W poniedziałek (14 września 2020 r.) uczniowie klasy 1 „B” wzięli udział w zajęciach zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki prowadzonych przez Panią Katarzynę Józefek. Jest to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, dlatego pierwszoklasiści z wielką uwagą wysłuchali bajki P.H. Reynoldsa pt. „Kropka”, w której główna bohaterka – dziewczynka o imieniu Vashti - dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Czytaj więcej...

Zmiana podziału godzin dla klas.................

wazny komunikatZmiana podziału godzin dla klas 1c, 1d, 2a, 2b, 2d, 3c, 4c.

Aktualny podział godzin znajduje się u góry strony w zakładce "PLAN LEKCJI".