Aktualności

2 miejsce dziewcząt i chłopców w badmintonie.

Czaszyn ponownie gościł badmintonistów na półfinale wojewódzkim, tym razem w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (7-8 klasa). Dziewczęta rozgrywały swoje mecze w poniedziałek - 25.11.2019, a chłopcy dzień później. Obie drużyny naszej szkoły spisały się świetnie, zajmując to samo: 2 miejsce.

Dziewczyny bez problemu wyszły z grupy, następnie pokonały drużyny w walce o finał, przegrywając na końcu mecz o 1 miejsce z SP Łukowe. Droga chłopców przebiegała podobnie. W walce o 1 miejsce stoczyli zacięty bój z drużyną SP4 Sanok, niestety minimalnie przegrywając(2:3).

Czytaj więcej...

XIV Międzywojewódzkiego Memoriału im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym

Zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku zaliczyli bardzo udany start podczas
XIV Międzywojewódzkiego Memoriału im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym, który odbył się 22 listopada w Jedliczu. Organizatorami zawodów byli GOSiR w Jedliczu, Gmina Jedlicze, MUKS „Podkarpacie” Jedlicze, LO w Jedliczu oraz ZS im. Armii Krajowej w Jedliczu. W zawodach brały udział trzy osobowe drużyny młodzieży  szkół podstawowych i ponadpodstawowych.  Zawodnicy startowali w konkurencji karabin pneumatyczny, 10m i byli klasyfikowani drużynowo oraz indywidualnie z podziałem na młodzież szkół podstawowych, młodzież ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Półfinał wojewódzki w badmintonie

  

Przez dwa dni w Czaszynie rozgrywany był półfinał wojewódzki w badmintonie w ramach Igrzysk Dzieci. W poniedziałek- 18.11.2019r. do rozgrywek  przystąpiły dziewczęta . Nasza drużyna w składzie: Olivia Brenkus i Ola Helińska wywalczyła bardzo dobre 2 miejsce i uzyskała awans do finału wojewódzkiego.  1 miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Gogołowa, a 3 miejsce zajęła SP Łukowe.

Czytaj więcej...

Relacja z przedstawienia teatralnego w SDK , klasa 1d i 3a

W dniu 18.11.2019 r. klasy 1 d i 3 a pod opieką pani Agaty Sody, pani Zofii Kulpińskiej i pani Beaty Joniak wybrały się do Sanockiego Domu Kultury na przedstawienie teatralne pt: „ Shrek ” przygotowane przez aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

Czytaj więcej...

Relacja z Miejskich Zawodów Strzeleckich dla młodzieży z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

W dniu 8 listopada, na strzelnicy LOK w Brzozowie odbyły się miejskie zawody strzeleckie dla młodzieży z okazji 101 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku oraz Sanockie Stowarzyszenie Strzeleckie „SAGITTARIUS”. 

W ten sposób młodzież uczciła 101 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. W zawodach wzięły udział dzieci i młodzież z SP1 w Sanoku, SP2 w Sanoku SP1 w Lesku oraz klasy mundurowe ZS nr 2 w Sanoku. Uczniowie ze szkoły podstawowej trenują strzelectwo sportowe podczas zajęć koła strzeleckiego SP1 w Sanoku, które prowadzi Paweł Stefański, a uczniowie ZS2 w ramach lekcji w szkole. Ogółem startowało 26 zawodników czterech z klas V, ośmiu z klas VI-VIII i czternastu z Technikum.

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

sto

OGŁOSZENIE

W sobotę 7 grudnia 2019r. odbędzie się   XXII. Mikołajkowy Turniej Rodzinny    organizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół SP1 w Sanoku. Startują w nim tradycyjnie rodzic (lub inny dorosły opiekun) + dziecko.

Zapraszamy uczniów klas 1 – 3.

Turniej odbędzie się w dużej sali gimnastycznej - wejście
od strony sali, początek o godz. 9.00,  czas trwania ok. 2-2,5  godz. Obowiązują: obuwie i stroje sportowe oraz dobry humor. Ponieważ część szkoły z szatniami będzie zamknięta, prosimy
w piątek zabrać z szatni obuwie sportowe.

Zgłoszenia pisemne par rodzinnych  przyjmują wychowawcy
oraz p. Roman Lechoszest do poniedziałku 25 listopada.