Aktualności

Dni Otwarte w szkołach ponadpodstawowych w Sanoku

Luty był miesiącem obfitującym w tzw. „Dni Otwarte” w szkołach ponadpodstawowych.

Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały: ZS nr 3, II LO oraz ZS nr 2. Propozycja ta skierowana była do uczniów klas ósmych, którzy już wkrótce staną przed jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu – czyli „jaką wybrać szkołę po ukończeniu podstawówki?”

Z pierwszą wizytą udaliśmy się do ZS nr 3 w Sanoku. Zaproszono nas 5 lutego.  Młodzież pod opieką p. Moniki Kowalczyk, p. Pawła Szałajko oraz p. Rafała Dudka mogła w ciągu 2 godzin przyjrzeć się pracy szkoły, poznać sale lekcyjne, zobaczyć możliwości kształcenia oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną ZS nr 3.

Czytaj więcej...

Czerwony Kapturek według klas pierwszych

W dniu 21 i 24 lutego uczniowie klas pierwszych zaprezentowali się w krótkiej inscenizacji "Little Red Riding Hood". Dzieci wykazały się płynna wymową w j. angielskim i zdolnościami aktorskimi. Uczniowie doskonalą swoje  umiejętności uczęszczając na kółko teatralne w j. angielskim, prowadzone w ramach innowacji pedagogicznej "Teatrzyk z klasą" - prowdzonej przez p. Joannę Marć.

Czytaj więcej...

Opłata za obiady w marcu.

 Kierownik  świetlicy informuję , że opłata za obiady

w  marcu  wynosi  110 zł.

Wpłaty można dokonać  u kierownika  lub na konto szkoły .

Mała Liga Matematyczna – ETAP III

            Dobiegł końca III etap Małej Ligi Matematycznej klas 1-3. Uczniowie po raz kolejny zmierzyli się z wieloma ciekawymi zadaniami i łamigłówkami. W tym etapie wzięło udział 55 pierwszo-, 51 drugo- i 34 trzecioklasistów. Wyniki przedstawiają się następująco: 

Czytaj więcej...

Turniej klas trzecich w „Dwa ognie”

W dniu 26.02.2020 r. klasy trzecie rywalizowały w międzyklasowych rozgrywkach „Dwóch ogni”. Trzecioklasiści z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem dla swoich drużyn łapali i odrzucali piłkę robiąc równocześnie uniki niczym najsprytniejsi gimnastycy. Na sali dało się niejednokrotnie słyszeć okrzyk: „Nie, nie jestem zbity. Było od ziemi!” oraz cały wachlarz emocji począwszy od radości ze skucia przeciwnika przez satysfakcję z wygranej aż do smutku z powodu przegranej, a nawet poczucia niesprawiedliwości – jak to często bywa w przypadku gier zespołowych małych zawodników.

Czytaj więcej...