Aktualności

Jesień z książką…

Jesienne, chłodne wieczory najlepiej spędzić przy dobrej książce, co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości. Tegoroczna jesień rozpieszczała nas swoją aurą, dlatego czytać można było nie tylko w domowym zaciszu, ale też w ogródku, w lesie, nad jeziorem czy w górach. Te magiczne momenty z książką  na tle jesiennego krajobrazu uchwycili uczniowie, którzy brali udział w Szkolnym konkursie fotograficznym pt. ,,Jesień z książką”.

Jury w składzie: p. Alina Statkiewicz, p. Małgorzata Wojtoń, p. Krystyna Berdysz

oceniło prace konkursowe i przyznało nagrody:

Czytaj więcej...

Chemia na wesoło – Ty też to potrafisz

„Tęczowe mleko”

Chemia na wesoło – Ty też to potrafisz to cykl zajęć pozalekcyjnych, na których dzieci z klas 1-3 wykonują samodzielnie różne doświadczenia.

Celem jest połączenie zabawy ze zdobywaniem wiedzy.

Tak też było i tym razem.

Czytaj więcej...

MAŁA LIGA MATEMATYCZNA KLAS 1-3 – Etap II

                W listopadzie i grudniu uczniowie klas 1-3 wzięli udział w II etapie Małej Ligii Matematycznej, w której można było uzyskać w klasach pierwszych 42 punkty, w klasach drugich 55 punktów, natomiast w klasach trzecich 53 punkty. Warto wspomnieć, że w tym etapie prace konkursowe złożyło 56 uczniów klas pierwszych, 51 uczniów klas drugich i 35 uczniów klas trzecich. Wyniki przedstawiają się następująco. 

Czytaj więcej...

Wolontariuszki w Domu Opieki Społecznej – akcja „Razem na Święta”

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, kiedy przestajemy być obojętni na potrzeby czy sprawy drugiego człowieka i pragniemy bezinteresownie czynić dobro. Wolontariuszki z naszej szkoły: Aleksandra Barnuś, Oliwia Markuc, Karina Pytlowany, Gabriela Sura i Elwira Żuchowska również wykazały się wspaniałą inicjatywą i wzięły udział w ogólnopolskiej akcji „Razem na Święta”.

Czytaj więcej...

Wycieczka integracyjna kółka teatralnego

 7 grudnia 2019r. grupa uczniów szkolnego kołka teatralnego Aktoressudała się na spotkanie integracyjne do Centrum Sportów Ekstremalnych w Sanoku. Obiektu administrowanego przez Hufiec Ziemi Sanockie – organizację non-profit.

Czytaj więcej...

12 Koncert Bożonarodzeniowy

plakat Koncert Bożonarodzeniowy 2019Zapraszamy za 12 Koncert Bożonarodzeniowy.
Tym razem zebrane datki przekażemy na Hospicjum w Sanoku (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. Św. Brata Alberta). Szczegóły na plakacie.

otwórz plakat

XXII Mikołajkowy Turniej Rodzinny

7  grudnia odbył się kolejny XXII. Mikołajkowy Turniej Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku oraz Szkołę Podstawową nr 1 w Sanoku. W turnieju  rywalizowali uczniowie z klas I – III – łącznie 31. zespołów (kl. I – 9 zespołów, kl. II – 14 zespołów, kl. III – 8).

Turniej prowadził pan Roman Lechoszest - prezes Stowarzyszenia, sędzią głównym zawodów był pan Wiesław Broński -  Uczeń wspomagany przez panów Dariusza Fineczko, Romana Lechoszesta. Punktację prowadziły panie Dorota Pawlik i Magda Ćwikła.

Czytaj więcej...