Aktualności

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w 2 i 3 klasach

Dnia 2 października 2020 r. przypadł Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji w klasach 2 i 3 przeprowadzony został – w postaci niewielkiej kartkóweczki – konkurs sprawdzający matematyczną wiedzę uczniów. Trzecioklasiści zmierzyli się z mnożeniem do 100, zaś drugoklasiści mieli nieco ułatwioną sprawę, ponieważ mnożenie mogli zamieniać na dodawanie z racji tego, iż są dopiero na samym początku wielkiej przygody z tabliczką mnożenia. Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że zarówno drugo-, jak i trzecioklasiści podeszli do sprawdzianu bardzo poważnie i ze wszystkich sił starali się wpisywać prawidłowe wyniki do przedstawionych działań. Jak się okazało w naszej szkole jest mnóstwo uczniów, którzy mają zadatki na prawdziwych matematyków, bowiem karty konkursowe wykonało bezbłędnie aż 42 uczniów!

Czytaj więcej...

Dzień chłopaka w klasie 2c

Środa, 30 września była wesołym dniem w klasie 2c. Tego dnia chłopcy obchodzili swoje święto. Z tej okazji rodzice uczniów postanowili sprawić męskim przedstawicielom klasy miłą niespodziankę i obdarować ich upominkami. Jednak, aby je otrzymać chłopcy musieli wykonać kilka zadań, np. wykazać się umiejętnością nadmuchania balonika i umiejętnością utrzymania się jak najdłużej na jednej nodze.

Czytaj więcej...

The Best of the Best Junior

29 września 2020r w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych, po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs języka angielskiego dla klas trzecich „The best of the best Junior”. Organizatorkami konkursu były panie Joanna Marć i Anna Rolnik .Czteroosobowe  reprezentacje klas musiały się zmierzyć z różnorodnymi  ćwiczeniami, które były nie lada wyzwaniem.

Do ostatniej chwili rywalizacja okazała się wyjątkowo wyrównana, dopiero ostatnie zadanie wyłoniło zwycięzców.

Czytaj więcej...

Dzień Chłopaka w klasie 1 „B” 

Dzień Chłopaka to święto obchodzone 30 września przez najmłodszych (a w zasadzie nie tylko najmłodszych) przedstawicieli płci męskiej. Również chłopcy z klasy 1 „B” świętowali ten dzień, choć jest on zdecydowanie mniej popularny niż znany wszystkim od dawien dawna Dzień Kobiet. Jednak zarówno Panie, jak i uczennice nie zapomniały o tym, że w tym wyjątkowym dniu warto docenić i uszczęśliwić tych wspaniałych, niesamowitych dwunastu młodych panów, którzy niedawno rozpoczęli naukę w klasie 1 „B”. Tak więc nie obyło się bez niespodzianki, odśpiewania płynących prosto z serca „Stu lat” oraz wręczenia upominków.

Czytaj więcej...

Opłata za obiady w październiku

Kierownik  świetlicy informuję ,że opłata za obiady

w miesiącu październiku    wynosi  110  zł.

Wpłaty można dokonać  na konto szkoły  .

Nr konta:  32 8642 0002 2001 0067 0607 0004