Aktualności

Uwaga Ważne

KOMUNIKAT

Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej- otwórz

 

Komunikat Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej- otwórz

 

 

Międzyszkolny Konkurs „NA MAGICZNYM DYWANIE”

5 marca w Szkole Podstawowej nr 9 w Sanoku odbył się Międzyszkolny Konkurs „NA MAGICZNYM DYWANIE” dla klas drugich i trzecich szkoły podstawowej.

W konkursie wzięło udział 6 dwuosobowych drużyn z sanockich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie – Lena Wąsowicz z klasy 2a i Piotr Moskała z klasy 3b.

Czytaj więcej...

Awans Piłkarzy Ręcznych do Półfinału wojewódzkiego w ramach IMSz

W dniu 03.03.2020 w Szkole Podstawowej w Olszanicy odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce ręcznej chłopców.

W zawodach wzięli udział mistrzowie powiatów : brzozowskiego- SP Humniska ,bieszczadzkiego – SP Lutowiska, leskiego- SP Olszanica i sanockiego- SP 1 Sanok

Czytaj więcej...

Dni Otwarte w szkołach ponadpodstawowych w Sanoku

Luty był miesiącem obfitującym w tzw. „Dni Otwarte” w szkołach ponadpodstawowych.

Swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały: ZS nr 3, II LO oraz ZS nr 2. Propozycja ta skierowana była do uczniów klas ósmych, którzy już wkrótce staną przed jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu – czyli „jaką wybrać szkołę po ukończeniu podstawówki?”

Z pierwszą wizytą udaliśmy się do ZS nr 3 w Sanoku. Zaproszono nas 5 lutego.  Młodzież pod opieką p. Moniki Kowalczyk, p. Pawła Szałajko oraz p. Rafała Dudka mogła w ciągu 2 godzin przyjrzeć się pracy szkoły, poznać sale lekcyjne, zobaczyć możliwości kształcenia oraz zapoznać się z ofertą edukacyjną ZS nr 3.

Czytaj więcej...