Aktualności

Turniej "Z podwórka na stadion"

30 października 2018 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku rozegrano gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju "Z podwórka na stadion" o puchar Tymbarku. Uczestniczyły w nim 4 drużyny. Grano systemem "każdy z każdym".

Bardzo dobrze spisała się reprezentacja naszej szkoły - chłopcy z rocznika 2007 i 2008. Po bardzo dobrej grze wygrali wszystkie 3 mecze i zajmując pierwsze miejsce w turnieju uzyskali awans do fazy powiatowej.

Czytaj więcej...

2 listopada - ogłoszenie

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Zgodnie z Planem Pracy Szkoły na bieżący rok szkolny, dzień 2.listopada 2018r. jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.

Wszyscy potrzebujący uczniowie mają zapewnioną opiekę w szkole w godzinach od 6.30 do 16.00.

Stołówka szkolna jest nieczynna. Szkoła zapewnia wodę i herbatę. Rodzice proszeni są o zaopatrzenie dzieci w drugie śniadanie.

Sekretariat szkoły jest nieczynny.

Konkurs fotograficzny "Krajobraz Marzeń”

 

W dniu 19 października w Ośrodku Edukacji Leśnej LKP „Lasy Birczańskie” Nadleśnictwa Bircza odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie fotograficznym „Krajobraz Marzeń”, organizowanym w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Krajobrazu 2018 przez Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

Uczniowie naszej szkoły wypadli świetnie. Spośród młodzieży, reprezentującej 26 szkół, najwięcej nagród przypadło właśnie naszym uczniom.

Czytaj więcej...

Księgarnia "Autorska"

W dniu 26.10.2018 r. uczniowie klasy 2 a wybrali się wraz ze swoją wychowawczynią na zajęcia do księgarni "Autorska". Wizyta ta miała na celu zachęcenie dzieci do czytania książek i rozwijanie zainteresowań czytelniczych.

Czytaj więcej...

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy w klasie 2 „C”

Dnia 26.10.2018 r. w klasie 2 „C” przeprowadzone zostały pierwsze zajęcia z cyklu spotkań dotyczących pierwszej pomocy. Już na wstępie warto zaznaczyć, że umiejętność udzielania pierwszej pomocy jest bardzo ważna i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Istotne jest to, by już najmłodsi nabywali praktycznych umiejętności i oswajali się z ideą pomagania. Przykładów ratowania życia przez dzieci i młodzież nie brakuje.

Czytaj więcej...

DZIEŃ GRZEGORZA Z SANOKA

Kontynuując tradycję byłego Gimnazjum numer 1 w Sanoku, w dniu dzisiejszym obchodziliśmy Dzień Grzegorza z Sanoka, który od 2011 roku był patronem szkoły.

W auli spotkali się uczniowie trzecich klas gimnazjalnych, aby po raz ostatni wspomnieć postać Grzegorza. Obchody miały charakter przyjaznej rywalizacji pomiędzy przedstawicielami wszystkich trzecich klas. Uczniowie napisali własne utwory literackie poświęcone Grzegorzowi, pięknie namalowali jego portrety, przygotowali się do quizu wiedzy o jego życiu i twórczości oraz wykonali utwory muzyczne.

Jury w składzie:

Czytaj więcej...

Europejska Odznaka Jakości

Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "4 SEASONS FEST! ". Oznacza to, że praca w ramach projektu została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

Certyfikat - pobierz