Aktualności

Warsztaty bębniarskie

W poniedziałek 22 października uczniowie klasy 3a wzięli udział w Warsztatach Bębniarskich przeprowadzonych przez pana Jacka Dusznika. Dzieci miały okazję poznać charakter instrumentów perkusyjnych pochodzących z różnych rejonów świata. Były Djembe, Conga, Darbouka, Doumbek, bongosy, bęben obręczowy, bęben skrzyniowy oraz przeróżne "przeszkadzajki".

Czytaj więcej...

Jesienna zgaduj - zgadula

19 października uczniowie klas Ic i Id wzięli udział w turnieju wiedzy przyrodniczej pod hasłem „Jesienna zgaduj - zgadula”.

Celem konkursu było utrwalenie zdobytej wiedzy, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych uczniów, wdrażanie do „zdrowej rywalizacji”.

Czytaj więcej...

Turniej wiedzy „Bezpieczna droga do szkoły”

Jedni pokonują ją samochodem, inni rowerem, jeszcze inni pieszo, a nieliczna grupa autobusem. Mowa oczywiście o drodze do szkoły. Trasie, którą każdy uczeń przemierza nawet 10 razy na tydzień. Jak należy zachować się podczas drogi do szkoły? Jakich zasad trzeba przestrzegać? O czym informuje nas sygnalizacja świetlna oraz znaki drogowe? W jakich miejscach można się bawić, a w jakich kategorycznie nie?

Czytaj więcej...

Bicie Rekordu

Z inicjatywy Europejskiej Rady Resuscytacji od 2013 roku dzień 16 października jest obchodzony jako Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji co roku w Polsce pod patronatem Polskiej Rady Resuscytacji i Fundacji WOŚP jest organizowana akcja bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej (RKO).

Czytaj więcej...

Życzenia

kwiatW imieniu całej społeczności uczniowskiej z okazji Święta Edukacji Narodowej - najserdeczniejsze życzenia dużo zdrowia, sił, cierpliwości, sukcesów w pracy zawodowej oraz pomyślności w życiu osobistym - Dyrekcji szkoły, wychowawcom, nauczycielom i pedagogom, oraz pracownikom administracji i obsługi szkoły - życzy Samorząd Uczniowski

Wycieczka Integracyjna Klasy 4d

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego, klasa 4d spotkała się ze swoją nową wychowawczynią. Chcąc poznać się nawzajem, postanowiliśmy wybrać się na krótką wyprawę po Sanoku. Zaczęliśmy od placu zabaw, gdzie dziewczynki i chłopcy z 4d świetnie się wspólnie bawili. Korzystając z pięknej pogody wyruszyliśmy do parku. Było zbieranie kasztanów, wyjście na punkt widokowy, testowanie swoich sił na siłowni na wolnym powietrzu oraz wspólne, pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej...

Pasowanie na ucznia

"Symboliczny ołówek w dłoni Pani Dyrektor Lidii Mackiewicz - Adamskiej był najważniejszym atrybutem dla pierwszoklasistów podczas pasowania na ucznia.

Uroczyste spotkanie odbyło się 9 października.

Czytaj więcej...