Aktualności

Dzień Dziecka w kl. 3d

5 czerwca uczniowie klasy 3d świętowali Dzień Dziecka. Na zaproszenie taty Oliviera - pana Łukasza Palucha dzieci pod opieką wychowawczyni i p.Moniki Kopczyk udały się do restauracji Royal Palace przy ul.Witkiewicza.

Na miejscu powitał nas Gospodarz obiektu i zaprosił do obejrzenia wnętrza. Tam dzieci wysłuchały opowiadania pana kucharza o historii powstania pizzy i sposobie jej wykonania.

Czytaj więcej...

Konkurs Języka Angielskiego

PIERWSZE MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 3

Przedstawiciele klas 3 z naszej szkoły Iga Dudek, Julia Krzanowska oraz Ignacy Jurkowski zostali laureatami powiatowego konkursu języka angielskiego dla klas trzecich, organizowanego przez SP 4 w Sanoku.

W pierwszym, szkolnym etapie konkursu uczniowie rozwiązali indywidualny test leksykalno-gramatyczny i, uzyskując najlepsze wyniki w szkole, przeszli do drugiego, międzyszkolnego etapu.

Czytaj więcej...

Świeto Szkoły - klasy I - III

4 czerwca 2018 roku społeczność szkolna obchodziła Święto Szkoły i Patrona. Dzień rozpoczęła Msza św., a następnie odbyła się uroczysta akademia dla uczniów klas 0-3. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego, uczniowie klas starszych przybliżyli swoim młodszym koleżankom i kolegom postać patrona szkoły - gen. Bronisława Prugara – Ketlinga.

Czytaj więcej...

Przedstawienie

W dniu 29.05.2018r w bibliotece szkolnej odbyło się przedstawienie pt „Królewna się nudzi” w którym wystąpili uczniowie klas III a i b: Justyna Czwerenko, Małgosia Sieniawska, Michał Bończak, Emilka Chrzan, Piotr Czubek, Zuzia Łagodzic, Iza Kaczorowska-Sabat, Maja Kukla, Marcel Ochał, Nikola Sroka, Kaja Subik i Oliwier Wodecki pod opieką p. Marii Korzeniowskiej i Małgorzaty Wojtoń.

Czytaj więcej...

Życzenia w Dniu Dziecka

dzien dzieckaWszystkim Dzieciom, zarówno tym małym jak i tym dużym, z okazji Dnia Dziecka życzymy uśmiechu od ucha do ucha, mnóstwa okazji do beztroskiej zabawy, wspaniałych przyjaciół oraz wyjątkowych prezentów!

Niech uśmiech od ucha do ucha promienieje na Waszych twarzach, a co dzień niech spotykają Was nowe przygody w gronie wspaniałych przyjaciół i kochającej rodziny. Życzymy Wam, abyście żyli w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości - to wielkie szczęście, gdy jest się zadowolonym z tego, kim się jest.

Dyrekcja Szkoły

Obiady w czerwcu

Kierownik świetlicy informuje, że opłata za obiady  w czerwcu wynosi 63  zł.

Wpłaty można dokonać u kierownika świetlicy lub na konto szkoły:

32 8642 0002 2001 0067 0607 0004