Aktualności

Przedstawienie

W dniu 29.05.2018r w bibliotece szkolnej odbyło się przedstawienie pt „Królewna się nudzi” w którym wystąpili uczniowie klas III a i b: Justyna Czwerenko, Małgosia Sieniawska, Michał Bończak, Emilka Chrzan, Piotr Czubek, Zuzia Łagodzic, Iza Kaczorowska-Sabat, Maja Kukla, Marcel Ochał, Nikola Sroka, Kaja Subik i Oliwier Wodecki pod opieką p. Marii Korzeniowskiej i Małgorzaty Wojtoń.

Czytaj więcej...

Życzenia w Dniu Dziecka

dzien dzieckaWszystkim Dzieciom, zarówno tym małym jak i tym dużym, z okazji Dnia Dziecka życzymy uśmiechu od ucha do ucha, mnóstwa okazji do beztroskiej zabawy, wspaniałych przyjaciół oraz wyjątkowych prezentów!

Niech uśmiech od ucha do ucha promienieje na Waszych twarzach, a co dzień niech spotykają Was nowe przygody w gronie wspaniałych przyjaciół i kochającej rodziny. Życzymy Wam, abyście żyli w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości - to wielkie szczęście, gdy jest się zadowolonym z tego, kim się jest.

Dyrekcja Szkoły

Obiady w czerwcu

Kierownik świetlicy informuje, że opłata za obiady  w czerwcu wynosi 63  zł.

Wpłaty można dokonać u kierownika świetlicy lub na konto szkoły:

32 8642 0002 2001 0067 0607 0004

Informacja dla Uczniów, Rodziców i Opiekunów – dzień wolny od nauki

Dyrekcja szkoły uprzejmie przypomina, że zgodnie z Planem Pracy Szkoły na rok szkolny 2017/2018, dzień 2.06.2018r. (piątek po Bożym Ciele) jest dniem wolnym od nauki szkolnej.

Dla wszystkich uczniów zorganizowane będą zajęcia opiekuńcze w godz. 6.30-16.00. Stołówka szkolna będzie nieczynna. Dzieci powinny wziąć ze sobą drugie śniadanie. Szkoła zapewnia wodę, herbatę.

Informacja dla uczniów i rodziców

Dnia 4.06.2018r. (poniedziałek) obchodzimy Święto Szkoły i Patrona, które w tym roku łączymy z Dniem Dziecka.

Program dnia:

Godz.8.00 – uroczysta Msza św. w kościele parafialnym - (przejście uczniów do i z kościoła pod opieką wychowawców)

Druga godzina lekcyjna:

Czytaj więcej...

Klasa 3 e w pijalni czekolady

W dniu 25 maja uczniowie klasy III e pod opieką p. Krystyny Berdysz, p. Ewy Żywot oraz Rodziców udali się na wycieczkę do pijalni czekolady w Korczynie.

Spotkanie składało się z dwóch części. W pierwszej dzieci poznały historię czekolady, plantacje kakao i miejsce upraw oraz cały proces produkcji czekolady (od ziarenka do tabliczki). Zobaczyły także maszyny i urządzenia służące do produkcji czekolady. Ponadto obejrzały największą fontannę czekoladową w Polsce.

Czytaj więcej...