Aktualności

Spotkanie Wiosenno - Wielkanocne

Dnia 22.03.2018 r. na auli szkolnej odbyło się przedstawienie pt. "Wiosna już, a Wielkanoc tuż, tuż”.

Inscenizację dla rodziców przygotowały dzieci z II grupy ze świetlicy. Uczniowie zaprezentowali wiersze o tematyce wiosennej i wielkanocnej.

Czytaj więcej...

Laureatki Konkursu Plastycznego "Moje miasto - moja okolica”

 

22 marca 2018r. w Osiedlowym Domu Kultury "Puchatek” odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom Powiatowego Przeglądu Twórczości Dziecięcej Plastyka o temacie "Moje miasto - moja okolica”.

Wszystkim nagrodzonym wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Komisja w 4 - osobowym składzie wyłoniła spośród 158 nadesłanych prac z 19 szkół i placówek kulturalnych laureatów w trzech kategoriach wiekowych kl. I-III SP, kl. IV- VI SP oraz kl. I- III G. Przyznano 36 równorzędnych nagród.

Wśród nagrodzonych znalazły się także przedstawicielki naszej szkoły:

Czytaj więcej...

XXII Edycja Turnieju Sportowego klas I-III

Jak zwykle emocjonująco, jak zwykle gwarno, jak zwykle kolorowo było podczas corocznego Turnieju Sportowego klas I-III.

Tegoroczne zawody odbyły się już po raz 22-gi!!! Formuła rozgrywek jest niezmienna od początku i celem organizatora jest, aby tak pozostało jak najdłużej. Ośmioosobowe zespoły klasowe rywalizują w wyścigach rzędów a pozostali uczniowie świetnie przygotowani (w trąbki, transparenty), głośnym dopingiem pomagają swoim kolegom i koleżankom w uzyskaniu jak najlepszego wyniku. To wspaniale, że kulturalny doping kształtuje się już od najmłodszych lat. A zawodnicy? Byli wspaniali!!! Bez względu na końcowe wyniki każdy starał się tak jak umiał, każdy wkładał całą swoją energię. Mimo iż prowadzona jest klasyfikacja (i oczywiste, że ktoś będzie pierwszy a ktoś ostatni) to najważniejsze jest aby wystartować, aby spróbować, aby od najmłodszych lat umieć rywalizować. Po to aby cieszyć się z sukcesu, po to aby umieć radzić sobie z porażką.

Klasyfikacja końcowa:

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie - prośba o wsparcie

Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół SP nr 1 w Sanoku oraz Dyrekcja Szkoły zwracają się z gorącą prośbą do Rodziców i Pracowników szkoły o wsparcie Stowarzyszenia, przekazując 1% podatku za rok 2017.

Nasz KRS to 0000 34 2345

W roku 2017, dzięki zebranym funduszom, zakupiliśmy i przekazaliśmy szkole:

Czytaj więcej...

Gimnastyka dziewcząt

19 marca 2018 r.w Zarzeczu koło Przeworska odbył się finał wojewódzki w gimnastyce dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Startowało 38 szkół.

Reprezentacja naszej szkoły w łącznej klasyfikacji uplasowała się na 5 miejscu.

Indywidualnie  Konstancja Iwańczyk zajęła 2 miejsce w koku rozkrocznym przez kozła oraz 3 miejsce w wieloboju.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - konsultacje indywidualne

Dyrekcja Szkoły informuje, że zaplanowane na 20.03.2018 r. indywidualne konsultacje nie odbęda się.

Mała Liga Matematyczna klas trzecich – etap IV

Czwarty, czyli przedostatni etap Małej Ligii Matematycznej klas trzecich dobiegł końca. Spośród uczniów klas 3a, 3b, 3c i 3d do tego etapu dotarło 26 najwytrwalszych, którzy po raz kolejny zmagali się z matematycznymi rozgrywkami. Do rozwiązania było aż 21 zadań za które łącznie można było zdobyć 132 punkty. Zadania dotyczyły przede wszystkim mnożenia i dzielenia w zakresie 100, zadań tekstowych oraz figur geometrycznych. Wyniki czwartego etapu Małej Ligii Matematycznej klas trzecich przedstawiają się następująco:

Czytaj więcej...