Aktualności

Spotkanie z Leśnikiem klasy 3 c i 3 f

20 października 2017r. klasa 3c i 3f spotkały się na Ścieżce Przyrodniczo - Dydaktycznej w Rezerwacie Przyrody "Polanki” w Bykowcach. W czasie jesiennego spaceru, prowadzone przez Pana Leśnika po trasie ścieżki, dzieci miały okazję podziwiać piękno przyrody, wysłuchać opowieści o pracy leśników, życiu i zwyczajach leśnych zwierząt oraz utrwalić wiadomości o warstwowej budowie lasu poznane w czasie edukacji przyrodniczej.

Czytaj więcej...

Szkolny konkurs recytatorski - nowy termin

 W związku z tym, że w najbliższy piątek odbędzie się konkurs kuratoryjny z języka polskiego, szkolny konkurs recytatorski zostaje przeniesiony na poniedziałek tj. 23.10.2017.

Reprezentantów klas 4 - 6 zapraszamy do budynku gimnazjum (sala nr 3) o godz. 14.00, zaś wyznaczonych uczniów klas 7 oraz drugich i trzecich gimnazjum na godz. 15.00.

Zabawa z chemią

Uczniowie klasy 3A w dniu 16 października przeprowadzali eksperyment, w którym ożywiali rodzynki.

Dzięki temu nauczyli się trudnego pojęcia – ADSORPCJA. Na tych samych zajęciach dziewczyny i chłopcy zobaczyli następującą reakcję. W wyniku połączenia octu (kwasu) i sody (zasady) wytworzył się gaz ( w postaci WIELKIEJ piany). Był to dwutlenek węgla CO2.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

"Tyle słońca w całym mieście..." rozbrzmiało dziś w naszej szkole z okazji Dnia Nauczyciela.

Słowom piosenki towarzyszyły promienie słońca zza okien tak, jakby przyroda też składała życzenia całej szkolnej społeczności. W tym dniu uczniowie wyrażali wdzięczność i uznanie dla trudnej pracy pedagogów śpiewem, tańcem i recytacją wierszy.

Czytaj więcej...

Życzenia

kwiatyZ okazji jednego z najważniejszych dni w kalendarzu roku szkolnego - z okazji Święta Edukacji - Dyrekcji, wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji szkoły, składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia z uczniów

Samorząd Uczniowski

Komunikat dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku informuje, że po ostatecznej korekcie ustalono następujące dodatkowe dni wolne od nauki w roku szkolnym 2017/2018:

2 listopada 2017- Dzień Zaduszny

30 kwietnia 2018 - poniedziałek przed 1 Maja 2018

02 maja 2018 - środa między 1 Maja a 3 Maja

04 maja 2018 - piątek po 3 Maja

01 czerwca 2018 - piątek po Bożym Ciele.

Jednocześnie przypominam, że w każdy wolny dodatkowy dzień od nauki szkoła zapewnia opiekę wszystkim uczniom:

Czytaj więcej...