Aktualności

Mały sukces klasy 3 "B”!

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klasy 3 „B” uczestniczyli w ogólnopolskim projekcie dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych pt. „Zdrowo jem, więcej wiem!”. Honorowy patronat nad owym programem sprawowała sama małżonka Prezydenta RP – Agata Kornhauser-Duda.

Program obejmował trzy etapu: jesienny, zimowy i wiosenny.

Czytaj więcej...

Dobry Start

Proszę o zapoznanie się z informacjami dotyczacymi Programu "Dobry Start"

List Minister Pani Elżbiety Rafalskiej - pobierz

Ulotka do programu - pobierz

Dzień Rodziny

13.06.18 r. w auli naszej szkoły odbył się Dzień Rodziny. Dzieci powitały licznie przybyłych członków swoich rodzin i zaprosiły ich na występ.

Najpierw odbyło się przedstawienie o Kopciuszku. Następnie dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki o rodzinie. Zaprezentowały też dwa tańce: rock and roll oraz taniec z szarfami.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka - kl. 1a

Z okazji Dnia Dziecka w klasie pierwszej a odbyły się warsztaty pieczenia pizzy przygotowane przez rodziców.

Dzieci ubrane w fartuszki wałkowały ciasto na zrobionych z ławek stolnicach. Następnie smarowały ciasto sosem i dodawały ulubione składniki.

Czytaj więcej...

Podsumowanie zajęć "Chemia na wesoło – Ty też to potrafisz”

 W dniu 6.06.2018r. miały miejsce ostatnie już w tym roku szkolnym zajęcia "Chemia na wesoło – Ty też to potrafisz”, na których nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Powtarzaliśmy ulubione doświadczenie, wcześniej wybrane przez uczniów klas 3 a, b, c, d, e i f.

Oczywiście nie mogło być inaczej, jak tylko samodzielne zrobienie "SLIMA-GLUTKA”. Dodatkowo dziewczyny z 3A wykonały „Kolorową piramidę” z wody, cukru i barwników.

Czytaj więcej...

Koleją przez świat…

Koleją przez świat… - wycieczka uczniów klas trzecich: b, e, f

Dnia 12.06.2018 r. trzy klasy trzecie (b, e, f) po pierwszej godzinie lekcyjnej wybrały się na Dworzec PKP w Sanoku, by stamtąd udać się w podróż do Łupkowa – miejscowości leżącej tuż przy granicy ze Słowacją. Podróż ta była nietypowa jak na świat dzisiejszego trzecioklasisty, ponieważ odbywała się… pociągiem.

Czytaj więcej...

Zaproszenie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku serdecznie zaprasza Rodziców wraz z dziećmi zapisanymi do klasy pierwszej na rok szkolny 2018/2019 na zebranie, które odbędzie się 13.06.2018r. o godz. 17.00 w stołówce szkolnej.