Aktualności

III Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków w Języku Angielskim

III Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków w Języku Angielskim pod nazwą „Magia Teatru” odbył się 30 maja 2018 roku w Klubie Górnika.

Organizatorem Przeglądu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku.

Swoje umiejętności aktorskie prezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku (opiekun p. Katarzyna Dufrat - Chodorowska), Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach ( opiekun p. Joanna Storoszczuk - Janusz) oraz uczniowie z koła teatralnego „The Comers” (opiekunki p. Joanna Marć oraz p. Anna Rolnik) działającego w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Czytaj więcej...

Unihokej - karne

Tak nasi uczniowie sięgnęli po brązowy medal Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w unihokeju w Elblągu!!!

https://www.youtube.com/watch?v=o78ks--fzDU

Po emocjonujących rzutach karnych i celnych trafieniach Seby Burczyka i Kacpra Prokopiaka pokonaliśmy SP Kotlin.

XIX Turniej Rodzinny

Obszerna fotorelacja znajduje sie na stronie Stowarzyszenia

9 czerwca odbył się XIX. Turniej Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku. W turniej rywalizowali uczniowie z klas 0 – III – łącznie 26. zespołów.

Turniej prowadził pan Roman Lechoszest - prezes Stowarzyszenia, który był jednocześnie głównym sędzią zawodów, wspomagany przez Wiesława Brońskiego-Ucznia, Dariusza Fineczko i Marka Drwięgę. Punktację prowadziły panie Anna Kusior i Dorota Pawlik.

Imprezę rozpoczął pan prezes, który powitał wszystkich uczestników i życzył wspaniałej zabawy, ponadto podziękował długoletniej wiceprezes pani Małgorzacie Stepek za pracę w Stowarzyszeniu.

Czytaj więcej...

Wycieczka klasy 3d i 3f

7 czerwca klasy 3d i 3f wyruszyły na klasową wycieczkę do Łańcuta i do Rzeszowa.

W Łańcucie uczniowie pod opieką przewodników zwiedzali zamek, który jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Dzieci z zachwytem podziwiały sale pałacowe, kolekcję malarstwa, rzeźby, porcelanę, meble i kryształowe żyrandole.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w kl. 3d

5 czerwca uczniowie klasy 3d świętowali Dzień Dziecka. Na zaproszenie taty Oliviera - pana Łukasza Palucha dzieci pod opieką wychowawczyni i p.Moniki Kopczyk udały się do restauracji Royal Palace przy ul.Witkiewicza.

Na miejscu powitał nas Gospodarz obiektu i zaprosił do obejrzenia wnętrza. Tam dzieci wysłuchały opowiadania pana kucharza o historii powstania pizzy i sposobie jej wykonania.

Czytaj więcej...

Konkurs Języka Angielskiego

PIERWSZE MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 3

Przedstawiciele klas 3 z naszej szkoły Iga Dudek, Julia Krzanowska oraz Ignacy Jurkowski zostali laureatami powiatowego konkursu języka angielskiego dla klas trzecich, organizowanego przez SP 4 w Sanoku.

W pierwszym, szkolnym etapie konkursu uczniowie rozwiązali indywidualny test leksykalno-gramatyczny i, uzyskując najlepsze wyniki w szkole, przeszli do drugiego, międzyszkolnego etapu.

Czytaj więcej...